فروش اوره صادراتی پتروشیمی پردیس در مهرماه از مرز ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان گذشت. به نقل از خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)،پتروشیمی پردیس در ابتدا با نام پتروشیمی اوره و آمونیاک غدیر در تاریخ ۸۳ تاسیس گردید این شرکت در حال حاضر جزء واحد‌های فرعی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان می‌باشد. شرکت […]

فروش اوره صادراتی پتروشیمی پردیس در مهرماه از مرز ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان گذشت.

به نقل از خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)،پتروشیمی پردیس در ابتدا با نام پتروشیمی اوره و آمونیاک غدیر در تاریخ ۸۳ تاسیس گردید این شرکت در حال حاضر جزء واحد‌های فرعی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان می‌باشد.

شرکت پتروشیمی پردیس تولید و عرضه کننده محصولات آمونیاک و اوره، مالک بزرگترین مجتمع تولیدی آمونیاک و اوره درخاورمیانه و نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در سطح جهان می‌باشد.

پتروشیمی پردیس در طی عملکرد منتهی به ۳۰ مهرماه سال جاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محصول اوره صادراتی خود را به فروش رسانده همچنین درآمد تجمیعی این بنگاه اقتصادی در طی این دوره یک ماهه حدودا ۳ هزارو ۴۰۰ میلیارد تومان می‌باشد که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل رشد ۲۴ درصدی داشته است.

علاوه بر این جمع فروش داخلی پتروشیمی پردیس در طی یک ماه مهر ۱۴۰۲ به بیش از ۹۳۰ میلیارد تومان رسیده است بیشترین محصولی که شپدیس از فروش آن در بازار‌های دخلی درآمد کسب نموده مربوط به اوره کشاورزی با ۹۲۶ میلیارد تومان می‌باشد همچنین اوره صنعتی با ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در رتبه بعدی فروش داخلی قرار دارد.

صادرات بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اوره در مهرماه توسط شپدیس

جهش بیش از ۴۰۰ درصدی فروش داخلی شپدیس

پتروشیمی پردیس با سرمایه ثبت شده ۶۰۰۰ میلیاردی در طی عملکرد ۷ ماهه خود در سال گذشته حدودا ۱۶۵ میلیارد تومان از محصولات خود را در بازار‌های داخلی به فروش رسانده بود که امسال در همان مدت زمان با جهش بیش از ۴۰۰ درصد به میزان فروش ۹۲۶ میلیارد تومان رسید.