مدیرعامل شرکت نفت سپاهان از رونمایی روغن مناسب خودروهای تولید داخل برای نخستین بار در این شرکت خبر داد. فرهاد امین دهقان در گفت‌وگو با ایراسین، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به انبار ملزومات و مواد اولیه شرکت پالایش نفت اصفهان با ۱۴ هزار متر مربع مساحت به‌بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: این […]

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان از رونمایی روغن مناسب خودروهای تولید داخل برای نخستین بار در این شرکت خبر داد.

فرهاد امین دهقان در گفت‌وگو با ایراسین، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به انبار ملزومات و مواد اولیه شرکت پالایش نفت اصفهان با ۱۴ هزار متر مربع مساحت به‌بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: این پروژه در بازه زمانی حدوداً یک ساله و با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه همچنین امروز محصول جدید شرکت نفت اصفهان تحت عنوان ۰w20 نیز رونمایی و آغاز تولید آن انجام شد، ادامه داد: این محصول که برای اولین بار در نفت سپاهان تولید شده، طی قراردادی که امروز بسته شد، قرار است مورد استفاده خودروسازان داخلی قرار گیرد، این محصول امکان استفاده در خودروهای ۲۰۱۸ به بالا و خودروهای توربو را دارد.

۳ پروژه در راستای ارتقای کیفیت محصولات شرکت نفت سپاهان در دستور کار است

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان با اشاره به اینکه سه پروژه در دستور کار داریم، گفت: این سه پروژه در راستای ارتقای کیفیت محصولات است و به حجم تولید نمی‌افزاید.

وی با بیان اینکه شرکت نفت سپاهان در حال حاضر با تمام ظرفیت اسمی تولید دارد، ادامه داد: مال نیازمند ارتقای کیفی تولیدات بودیم که این امر را در دستور کار داریم.

امین دهقان اضافه کرد: FRW که در سال جاری افتتاح خواهد شد، این پروژه پارافین را با کیفیت بالاتر و ضریب روغن کمتر تولید خواهد کرد.

وی در خصوص پروژه HTT نیز ابراز کرد: این پروژه برای تولید روغن‌های گروه ۲ و ۳ است که تاکنون حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال ۱۴۰۴ به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در خصوص پروژه تولید روغن‌های سبز نیز گفت: این پروژه با حمایت‌هایی که سازمان محیط زیست داشته در دستور کار قرار گرفته است.

سهم ۶۵ درصدی شرکت نفت سپاهان در حوزه صادرات محصولات روغنی

وی در خصوص سهم شرکت نفت سپاهان از بازار کشور گفت: پایه و اساس تولیدات شرکت نفت سپاهان صادرات محور است و این در حالی است که اکنون ۲۶ درصد از بازار داخلی را نیز در اختیار داریم که با هماهنگی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حال توزیع روغن در داخل کشور هستیم.

امین دهقان با بیان اینکه ۶۵ درصد از سهم صادرات کشور در محصولات روغنی در اختیار شرکت نفت سپاهان است، افزود: با بهبود فرایند تولید شاهد توسعه صادرات محصولات مختلف خواهیم بود.