علیرضا نورنژاد از رمزگشایی مزایده سراسری ۱۱۴۸ املاک و مستغلات این سازمان خبر داد و اظهار کرد: در این مزایده ۱۸۹ ملک تجاری، مسکونی و اداری به فروش رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی علیرضا نورنژاد از رمزگشایی مزایده سراسری ۱۱۴۸ املاک و مستغلات این سازمان خبر داد و […]

علیرضا نورنژاد از رمزگشایی مزایده سراسری ۱۱۴۸ املاک و مستغلات این سازمان خبر داد و اظهار کرد: در این مزایده ۱۸۹ ملک تجاری، مسکونی و اداری به فروش رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی علیرضا نورنژاد از رمزگشایی مزایده سراسری ۱۱۴۸ املاک و مستغلات این سازمان خبر داد و اظهار کرد: در این مزایده ۱۸۹ ملک تجاری، مسکونی و اداری به فروش رسید.

عضو هیات مدیره و معاون امور حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه بالغ بر ۷۵۰۰ میلیارد ریال ارزش املاک به فروش رفته در این مزایده است، گفت: این میزان فروش از تاریخ شکل گیری این سازمان در ۳۰ سال گذشته بی سابقه بوده و رکوردشکنی جدیدی محسوب‌ می شود.

وی افزود: پیش از این مزایده، ۲۷۰ ملک در سال جاری به ارزش ۳ هزار میلیارد ریال به فروش رسید و در آینده نیز املاکی که با احکام دستگاه قضایی در اختیار این سازمان قرار گرفت به مزایده گذاشته خواهد شد.