ساعات کاری شعب و باجه‌های پست بانک ایران و سامانه چکاوک در ایام تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۳ اعلام شد. به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، بنابراعلام اداره کل سازمان و بهبود روشها؛ شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروزی طی‌روزهای دوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۴۰۳ از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده […]

ساعات کاری شعب و باجه‌های پست بانک ایران و سامانه چکاوک در ایام تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۳ اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، بنابراعلام اداره کل سازمان و بهبود روشها؛ شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروزی طی‌روزهای دوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۴۰۳ از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده ارائه خدمت به هموطنان خواهند بود.
بنا بر این گزارش، آخرین روز کاری شعب و باجه های پست بانک ایران روز دوشنبه ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۲ است.
همچنین برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگاهای خودپرداز ATM، گروه  (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و از طریق تلفنبانک ۸۴۲۸۴ برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره ۸۴۲۸۴-۰۲۱ برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.
گفتنی است، فهرست شعب‌کشیک پست بانک ایران به همراه مشخصات کامل آن در وب سایت این بانک اطلاع رسانی شده است.
شایان ذکر است: چگونگی و ساعات ارائه خدمات حوالجات الکترونیکی (ساتنا و پایا) و چکاوک در ایام پایانی سال (برای کلیه شعب و باجه های بانکی روستایی ذیربط) بر اساس بخشنامه ۰۱/۳۰۱/ب مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ از سوی معاونت مالی و سرمایه گذاری به شرح جداول ذیل است.

تجارت آوا | ساعات کاری شعب پست بانک ایران و سامانه های چکاوک، ساتنا و پایا در ایام نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد

هموطنان و مشتریان بانک می توانند برای اطلاع از فهرست شعب کشیک پست بانک ایران در سراسر کشور به سایت بانک به نشانیwww.postbank.ir  مراجعه نمایند.