برای ساکنان دشتیاری و تلنگ باران و سد این‌بار نتیجه‌ای جز تشنگی و تخریب منازل نداشت. سیلی که کمی مانده به سال نو سرپناه بسیاری را تخریب کرد تا کودکان بر خود بلرزند و پدران و مادران، کابوس فردای پس از باران در سر بپرورانند.گرچه سازمان هلال احمر و دیگرنهادهای داوطلب شبانه‌روز می‌کوشند نیازهای ضرروی […]

برای ساکنان دشتیاری و تلنگ باران و سد این‌بار نتیجه‌ای جز تشنگی و تخریب منازل نداشت. سیلی که کمی مانده به سال نو سرپناه بسیاری را تخریب کرد تا کودکان بر خود بلرزند و پدران و مادران، کابوس فردای پس از باران در سر بپرورانند.
گرچه سازمان هلال احمر و دیگرنهادهای داوطلب شبانه‌روز می‌کوشند نیازهای ضرروی مردم سیل‌زده را برطرف کنند اما برای عبور از شرایط بحرانی و بازسازی خانه‌های تخریب‌شده مردم راه درازی در پیش است.
سیل اخیر در سیستان و بلوچستان، ۲۰۰ روستا در شهرستان‌های دشتیاری و تلنگ را غرق در آب کرد و بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های این استان محروم خسارت زد تا موسسه خیریه نیکان ماموت این بار نیز همچون تجربه زلزله خوی، برای بازسازی منازل آسیب‌دیده پیش قدم شود و با راه‌اندازی کازار #یار_دشتیاری از همان ساعات اولیه، به یاری سیل‌زدگان بشتابد.
عواید این کمپین صرف ساخت سرویس بهداشتی و منازل آسیب‌دیدگان سیل سیستان‌وبلوچستان (دشتیاری و تلنگ) خواهد شد.
نیکوکارانی که دغدغه سرپناه برای سیل‌زدگان دشتیاری و تلنگ آن‌هم در آستانه سال نو نمی‌گذارد آسوده از کنار این بحران عبور کنند، کمک‌های نقدی خود را از طریق لینک کمک فوری سایت خیریۀ نیکان ماموت پرداخت و یا به حساب بانک کشاورزی به نام مؤسسۀ خیریۀ نیکان ماموت واریز کنند.

شماره کارت: ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۱۲۹۷۴۶
شماره حساب ۸۷۷۸۱۸۲۳۵
شما شبا IR580160000000000877818235