به گزارش جامع نیوزراه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است، پیش فروش بلیت قطارهای رجا (حد فاصل دوم تا ۲۳ اسفند ماه ۹۱) از ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه در همه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود. هموطنان عزیز می‌توانند به منظور تهیه بلیت با مراجعه به یکی از مراکز مجاز […]

به گزارش جامع نیوزراه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است، پیش فروش بلیت قطارهای رجا (حد فاصل دوم تا ۲۳ اسفند ماه ۹۱) از ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه در همه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.

هموطنان عزیز می‌توانند به منظور تهیه بلیت با مراجعه به یکی از مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور بلیت خود را تهیه کنند. شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ و ۳۰۰۰۳۰۰ نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.

با توجه به این‌که قیمت بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا در دور قبلی افزایش قیمت‌ها لحاظ نشده بود، به منظور جبران بخشی از هزینه‌های این شرکت، قیمت بلیت در دور جدید پیش فروش فقط برای شرکت رجا در برخی مسیرها با میانگین ۳۱ درصدافزایش به فروش خواهد رسید.

شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه حمل و نقل ریلی به دلیل رشد هزینه‌های جاری ناگزیر به اعمال برخی نرخ‌های جدید در حوزه ارایه خدمات هستند و قطعا افزایش نرخ بلیت شرکت رجا با هدف ارتقای کیفیت خدمات ارایه شده به هموطنان عزیز خواهد بود.

نرخ درخواستی شرکت قطارهای مسافری رجا بیش از ۴۲ درصدافزایش بوده است که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و جلسات مجموعه راه آهن به منظور حفظ رفاه حال مسافران گرامی حوزه ریلی با افزایش میانگین ۳۱ درصدی قیمت بلیت آن‌هم برای برخی مسیرها موافقت شده است.

نرخ جدید هم به‌رغم افزایش لحاظ شده باز هم از قیمت تمام شده بلیت، صندلی ایجادی و قیمت فروش بلیت سایر شرکت‌های حمل و نقل ریلی مسافری کمتر است.