به گزارش جامع نیوز:شرکت ال جی اعلام کرد که در ۲ ماه گذشته با فروش یک گوشی اپتیموس سری L در هر ثانیه، در مجموع ۱۵ میلیون از این سری گوشی های هوشمند خود را به فروش رسانده است. از زمان عرضه این سری از گوشی های ال جی برای اولین بار در کنگره جهانی […]

به گزارش جامع نیوز:شرکت ال جی اعلام کرد که در ۲ ماه گذشته با فروش یک گوشی اپتیموس سری L در هر ثانیه، در مجموع ۱۵ میلیون از این سری گوشی های هوشمند خود را به فروش رسانده است.
از زمان عرضه این سری از گوشی های ال جی برای اولین بار در کنگره جهانی موبایل (MWC) سال ۲۰۱۲، اپتیموس های سری L مورد توجه افراد علاقمند به گوشی های هوشمند با طراحی متفاوت و خاص، قرار گرفته است.
در سال جاری ال جی نسل جدید گوشی های Optimus خود را با طراحی جدید L-Style و قابلیت های پیشرفته تر، در MWC 2013 به نمایش خواهد گذاشت.
نسل دوم اپتیموس های سری L پیرو ساختار و طراحی سری اول این گوشی ها بوده و بهترین تجربه کاربری را مانند دیگر گوشی های هوشمند ال جی در اختیار شما قرار می دهند. اپتیموس های جدید L5II, L3II و L7II دارای همان طراحی یکپارچه و زیبای نسل اول به همراه برش های لیزری دقیق و نور LED هوشمند در اطراف دکمه Home دستگاه می باشند.
به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش، موفقیت اپتیموس های سری L، گواهی بر این ادعاست که در بازار برای تلفن های هوشمند با قیمت متعادل و طراحی منحصر به فرد، تقاضا وجود دارد. ال جی معتقد است با عرضه نسل دوم اپتیموس های سری L و گسترش فلسفه طراحی سری اول این گوشی ها، موفقیت چشمگیر دیگری کسب خواهد نمود.
لازم به ذکر است که از “نسل جدید گوشی های اپتیوس های سری L” در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۳، در ماه فوریه پرده برداری خواهد شد.