جامع نیوز:دبیر انجمن پسته ایران از اضافه شدن مراکز توزیع پسته تنظیم بازاری خبرداد و گفت: هم اکنون پسته فندقی مرغوب با قیمت ۳۰ هزار تومان در ۶ نمایشگاه ولنجک، پارک ارم، بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران، حکیمیه تهرانپارس و مصلی امام خمینی(ره) عرضه می‌شود. به گزارش ایران نیوز۲۴،کریم امین‌زاده افزود: مطابق با هماهنگی های صورت […]

جامع نیوز:دبیر انجمن پسته ایران از اضافه شدن مراکز توزیع پسته تنظیم بازاری خبرداد و گفت: هم اکنون پسته فندقی مرغوب با قیمت ۳۰ هزار تومان در ۶ نمایشگاه ولنجک، پارک ارم، بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران، حکیمیه تهرانپارس و مصلی امام خمینی(ره) عرضه می‌شود.
به گزارش ایران نیوز۲۴،کریم امین‌زاده افزود: مطابق با هماهنگی های صورت گرفته با معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد تا با همکاری حق‌العمکاران بازار تهران و انجمن پسته ایران، مایحتاج مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال برآورده شود که بر این اساس پسته فندقی مرغوب با قیمت ۳۰ هزار تومان در حال عرضه است.
وی تصریح کرد: استقبال مردم در روز گذشته از عرضه پسته تنظیم بازاری قابل توجه و غیرمنتظره بود، ضمن اینکه پسته تنظیم بازاری بدون محدودیت توزیع خواهد شد. این در شرایطی است که با توزیع این پسته، قیمت در بازار شکسته شده است و قیمت پسته فندقی از ۳۷ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان رسیده است.امین‌زاده از توزیع پسته تنظیم بازاری در بازار تهران خبرداد و اظهار داشت: توزیع پسته سرعت بیشتری پیدا کرده و این امر باعث کاهش قیمت شده است .