SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 جامع نیوز: اگر از طرفداران محصولات SABERTOOTH شرکت ایسوس و دوستداران AMD باشید به طور حتم مادربورد SABETOOTH 990FX را می‌شناسید و می‌دانید این مادربورد چه امکانات و قابلیت‌هایی دارد. شرکت ایسوس به تازگی نسل جدید این مادربورد را وارد بازار کرده است که از رابط PCI-E نسخه ۳ برای ارائه کارایی […]

SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0

جامع نیوز: اگر از طرفداران محصولات SABERTOOTH شرکت ایسوس و دوستداران AMD باشید به طور حتم مادربورد SABETOOTH 990FX را می‌شناسید و می‌دانید این مادربورد چه امکانات و قابلیت‌هایی دارد. شرکت ایسوس به تازگی نسل جدید این مادربورد را وارد بازار کرده است که از رابط PCI-E نسخه ۳ برای ارائه کارایی بهتر در هنگام پردازش‌های گرافیکی بهره می‌برد. این رابط بر اساس اصول تئوری قادر است در حالت X16 تا ۳۲ گیگابایت اطلاعات را در ثانیه منتقل کند که این مقدار دو برابر رابط PCI-E نسخه دو در این حالت است.
از آن جایی که این مادربورد در سری TUF محصولات ایسوس قرار می‌گیرد از خنک کننده‌هایی با پوشش سرامیکی برای هدایت بهتر گرما به محیط و کاهش دمای قطعات استفاده شده است که بر اساس تست‌های انجام شده این فناوری باعث کاهش چشمگیر دما می‌شوند. علاوه بر این وجود قابلیت Thermal Radar که در اصل تعبیه تعدادی سنسور در نقاط حساس و کاربردی مادربورد برای تشخیص دما در آن نقطه است باعث شده است که این مادربورد بیش از پیش به یک محصول خنک و کاربردی تبدیل شود.
یکی دیگر از امکانات کاربردی این مادربورد قابلیت TUF Engine است که در این قابلیت با استفاده از نسل جدید کنترلر کننده توان برای پردازنده و حافظه باعث شده است تا این مادربورد در هنگام اورکلاک و شرایط سخت کاری ثبات خود را حفظ کند و بهترین کارایی ممکن را به کاربر ارائه کند.
طبق اطلاعات ارائه شده این مادربورد قادر است از ۳۲ گیگابایت حافظه DDR3-2400 پشتیبانی کند و با وجود برد هشت لایه این اطمینان را به کاربر می‌دهد که مادربورد بهترین هماهنگی و کارایی را با حافظه های فرکانس بالا به کاربر ارائه می‌کند.
خوب به نظر ما اگر هنوز دوست دارید یک مادربورد مخصوص AMD برای بازی و کاربردهای گرافیکی بخرید SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 را فراموش نکنید.