جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، رفع گرفتاری‌های نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی تا پایان اسفند سال­ گذشته بیش از ۹ هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش جامع نیوزاز روابط عمومی بانک صادرات ایران، آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، رفع گرفتاری‌های نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی تا پایان اسفند سال­ گذشته بیش از ۹ هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

به گزارش جامع نیوزاز روابط عمومی بانک صادرات ایران، آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض‌الحسنه تا اسفند ماه سال ۹۱ نشان می­دهد که این بانک مبلغ ۹ هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت نموده است. همچنین این بانک بیش از ۸۰ میلیارد ریال وام مسکن روستایی، ۴۹۰ میلیارد ریال بابت اشتغال‌زایی و مبلغ ۱۰۷ میلیارد ریال را در قالب عقد قرض الحسنه درمان به بیماران نیازمند پرداخت کرده است و هزاران میلیارد ریال دیگر را به سرفصل‌هایی همچون؛ تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و… اختصاص داده است.

گفتنی است هزاران نفراز هموطنان نیازمند دراقصی نقاط کشور از این نوع تسهیلات استفاده نموده‌اند و دارندگان حساب‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه به عنوان تامین کنندگان اصلی منابع آن می‌باشند. در این زمینه این بانک افتخار دارد تا ۱۰۰ درصد منابع قرض الحسنه در اختیار را به سرفصل های مربوطه اختصاص دهد.
شایان ذکر است این بانک در راستای انجام رسالت­ها و تعهدات اجتماعی پرداخت وام­های قرض­الحسنه نظیر؛ درمان بیماری و خود اشتغالی و مشاغل خانگی را به منظور حمایت و کمک به اقشار کم درآمد را در دستور کار قرار داده است.