جامع نیوز:مراسم اهدای جایزه برنده مسابقه عید تا عید ویترین ایرانسل و قرعه کشی تعیین برندگان شمش های طلای جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، ۲۸ فروردین ماه در تبریز برگزار شد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ایرانسل، در این مراسم، پس از اهدای جایزه به برنده دور اول مسابقه عید تا عید ایرانسل، مراسم قرعه کشی […]

جامع نیوز:مراسم اهدای جایزه برنده مسابقه عید تا عید ویترین ایرانسل و قرعه کشی تعیین برندگان شمش های طلای جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، ۲۸ فروردین ماه در تبریز برگزار شد.

به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ایرانسل، در این مراسم، پس از اهدای جایزه به برنده دور اول مسابقه عید تا عید ایرانسل، مراسم قرعه کشی تعیین برندگان ۱۰ شمش طلای جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل با حضور نمایندگان اصحاب رسانه و هیئت نظارت، در هتل شهریار تبریز برگزار شد.

دور اول مسابقه پیامکی عید تا عید ایرانسل از سالروز میلاد امام زمان(عج) تا عید سعید فطر و با محوریت اطلاعات عمومی مشترکین در خصوص ماه مبارک رمضان و امام عصر (عج) برگزار شد که در پایان مسابقه و بر اساس امتیازات شرکت کنندگان، برنده جایزه دور اول که از ساکنین شهر شاهین دژ بود، از طریق قرعه کشی مشخص و در این مراسم جایزه این مسابقه به وی اهدا گردید.

درجشنواره زمستان۹۱ ایرانسل نیز که مراسم قرعه کشی آن همزمان با مراسم اهدای جایزه مسابقه عید تا عید برگزار شد، کلیه مشترکین جدید ایرانسل که در هر یک از ماههای برگزاری جشنواره زمستان۹۱، سیم کارت خود را حداقل به مبلغ۱۰۰ هزار ریال شارژ کرده بوده اند، در قرعه کشی ۳ شمش طلای ۱۰۰ گرمی آن ماه و مشترکینی جدید و قدیمی که در طول زمستان۹۱ به صورت ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال، به گونه ای که در پایان زمستان۹۱ مجموعا حداقل ۳۰۰هزار ریال شارژ کرده بوده باشند، در قرعه کش یک شمش طلای یک کیلو گرمی شرکت داده‌ شدند و برندگان آن مشخص شدند.

براساس این گزارش، درجشنواره بهار ۹۲ ایرانسل هم که از۲۷ فروردین آغاز و تا ۳۱ خرداد ادامه دارد، مشترکین جدیدی که دراین بازه زمانی، اقدام به ثبت نام سیم کارت و درهمان روز ثبت نام سیم کارت خود را به مبلغ ۵۰ هزار ریال شارژ کنند، در قرعه کشی روزانه یک جایزه به ارزش ۱۰ میلیون ریال، درهمان روز، شرکت داده می شوند و مشترکین سیم کارتهای اعتباری جدید و قدیمی ایرانسل که درطول جشنواره بهار، ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال سیم کارت خود را شارژ کنند به گونه ای که در پایان جشنواره بهارسیم کارت خود را درمجموع حداقل به مبلغ ۳۰۰ هزار ریال شارژ کرده باشند در قرعه کشی جایزه ویژه شمش طلای یک کیلو گرمی جشنواره بهار شرکت داده می شوند.

علاوه بر این؛ مشترکین سیم کارتهای اعتباری جدید و فعلی ایرانسل که درطول جشنواره بهار۹۲ در هرهفته به میزان روزانه ۵ دقیقه با سیم کارت خود مکالمه کنند، درقرعه کشی یک جایزه هفتگی به ارزش ۲۰ میلیون ریال شرکت داده خواهند شد.

در جشنواره بهار ۹۲ ایرانسل، خدمات و طرح های تشویقی ویژه ای نیز برای مشترکین جدید سیم کارتهای اعتباری در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به طرح ویژه بانوان اشاره کرد که بر اساس آن بانوانی که در طول مدت جشنواره بهار به جمع مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می پیوندند، می توانند یک هفته پس از فعال سازی سیم کارتشان، به مدت ۹۰ روز، روزانه از ۲ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی به ازای ۱۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه بهره مند شوند.

آن دسته از متقاضیانی هم که در جشنواره بهار ۹۲ ایرانسل به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام و فعال سازی کنند نیز می توانند ۴۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه ارسال کنند.

علاوه بر این؛ مشترکین جدید سیم کارتهای اعتباری که در جشنواره بهار ۹۲ اقدام به خرید سیم کارت و تکمیل ثبت نامشان کنند ، می توانند از ۷ مگا بایت اینترنت همراه ۷ روزه، ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان در روزهای جمعه به ازای ۲۰ هزار ریال شارژ هفتگی، یک بسته محتوایی رایگان شامل خدمات متنی و خدمات چندرسانه ای ویترین ایرانسل و یک بسته تشویقی خدمات ارزش افزوده شامل ۵بار فرصت استفاده رایگان از سرویس های اعلام دسترسی، پیامک صوتی و پیشخوان ایرانسل و یک آهنگ پیشواز بهره مند شوند.

سیم کارتهای دائمی ایرانسل به قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، سیم کارتهای اعتباری با ۲۰ هزار ریال شارژ اولیه به قیمت ۵۰ هزار ریال و سیم کارتهای پیام رسان به قیمت ۴۰ هزار ریال عرضه می شوند و مشترکین جدید سیم کارتهای ایرانسل که در این مدت به خانواده بزرگ ایرانسل پیوسته باشند می توانند با دریافت اعتبار از وب سایت ایرانسل از ۱۵ درصد اعتبار رایگان ایرانسلی با مهلت استفاده ۷ روزه نیز بهره مندشوند.

اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره بهار۹۲ ایرانسل، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل دسترسی است.