جامع نیوز:بانک پارسیان و گروه مالی پارسیان امسال نیز همچون سال های گذشته با مشارکتی گسترده در هفتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور دارد. به گزارش جامع نیوزبه نقل از روابط عمومی بانک پارسیان گروه مالی پارسیان متشکل از شرکت های کارگزاری پارسیان، بیمه پارسیان، تجارت الکترونیک پارسیان، کاسپین، لیزینگ پارسیان، تامین اندیش پارس، […]

جامع نیوز:بانک پارسیان و گروه مالی پارسیان امسال نیز همچون سال های گذشته با مشارکتی گسترده در هفتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور دارد.
به گزارش جامع نیوزبه نقل از روابط عمومی بانک پارسیان گروه مالی پارسیان متشکل از شرکت های کارگزاری پارسیان، بیمه پارسیان، تجارت الکترونیک پارسیان، کاسپین، لیزینگ پارسیان، تامین اندیش پارس، تامین سرمایه لوتوس پارسیان و بیمه امین پارسیان، با طرحی متفاوت از دوره های قبل و با غرفه ای شکیل به وسعت بیش از ۸۰۰ متر مربع اقدام به ارایه خدمات و دستاوردهای خود می کند. کارشناسان شرکت های تابعه و مدیریت های مختلف بانک در غرفه های تخصصی این بانک، به معرفی خدمات متنوع خود برای بازدیدکنندگان خواهند پرداخت.
غرفه گروه مالی پارسیان که سال های گذشته رتبه برتر در بین شرکت‌کنندگان را به خود اختصاص داده بود، ضمن پذیرایی از بازدیدکنندگان، کلاس‌های آموزش بازارهای مالی و سهام را برگزار خواهد کرد و به معرفی خدمات قابل ارایه از سوی شرکت‌های تابعه پرداخته و آماده پاسخگویی به مراجعین می باشد.
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس کل بیمه مرکزی و مدیران ارشد بانکی و شرکت های کارگزاری و بیمه ای، روزهای ۱۷تا ۲۰ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.