جامع نیوز:جشنواره بهاره شرکت رایان سامانه آرکا با هدف استقبال از مهاجران آغاز گردید. به گزارش جامع نیوزبه نقل ازروابط عمومی آرکا، این شرکت بعد از برگزاری موفق جشنواره زمستانه و این بار در راستای استقبال از مشتریان جدید، جشنواره بهاره خود را با عنوان تخفیف ویژه مهاجرت به آویرا برگزار می‌کند. شعار ویژه این […]

جامع نیوز:جشنواره بهاره شرکت رایان سامانه آرکا با هدف استقبال از مهاجران آغاز گردید.
به گزارش جامع نیوزبه نقل ازروابط عمومی آرکا، این شرکت بعد از برگزاری موفق جشنواره زمستانه و این بار در راستای استقبال از مشتریان جدید، جشنواره بهاره خود را با عنوان تخفیف ویژه مهاجرت به آویرا برگزار می‌کند.
شعار ویژه این جشنواره «زیر چتر آویرا ایمن بمانید» انتخاب شده است و در طول این جشنواره ۶۰ درصد تخفیف شامل حال مشتریانی خواهد شد که تا پایان خردادماه از دیگر محصولات به آویرا مهاجرت نمایند.
لازم به ذکر است که محصولات آویرا با کسب چندین و چند تاییدیه و جایزه از مراکز مختلف بررسی و تست محصولات امنیتی، در سال‌های گذشته جزوبرترین‌ها بوده است و همواره محصولات آویرا در تست‌های مراکزی چون AV-Comparatives، Virus Bulletin و AV-TEST رتبه‌های نخست را به خود اختصاص داده‌اند.
گفتنی است آویرا محدوده وسیع و جامعی از محصولات را برای کاربران گوناگون از مصرف‌کنندگان سیستم‌های موبایل تا شبکه‌های بزرگ فراهم ساخته است. برخی از این محصولات عبارتند از ضدویروس برای سرورهای ویندوز، یونیکس، سولاریس، ضدویروس برای دروازه های اینترنت SQUID و ISA و همچنین ارایه‌کننده محصولات امنیت ایمیل سرورها (ضدویروس و ضداسپم) برای کلیه ایمیل سرورها از جمله ایمیل سرورهای یونیکس و Exchange و ضدویروس برای سرورهای پورتال مانند SharePoint و …
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از کارشناسان می‌توانند از طریق وبسایت www.avirus.ir با شرکت رایان سامانه آرکا نماینده انحصاری آویرا در ایران تماس حاصل نمایند.