جامع نیوز:مجموع تعداد تراکنش‌های مالی دستگاه‌های پایانه فروش بانک صادرات ایران در پایان فروردین ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ۶۰ درصد رشد را نشان می‌دهد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و […]

جامع نیوز:مجموع تعداد تراکنش‌های مالی دستگاه‌های پایانه فروش بانک صادرات ایران در پایان فروردین ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ۶۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش­های پایانه های فروش این بانک در پایان فروردین ماه۶۰ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال۹۱ را نشان می دهند.

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ۱۴۶ درصدی مبلغ تراکنش‌های جابجا شده از طریق پایانه‌های شعب (Pinpad) در پایان فروردین ماه سال ۹۲ نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

شایان ذکراست این بانک با هدف قدردانی از مشتریان در جشنواره بهاره تعداد ۵ دستگاه تندر ۹۰ ، یک دستگاه MVM و هزاران جایزه نقدی دیگر را از طریق قرعه کشی به دارندگان کارت بانک های عضو شتاب که خریدشان را از طریق پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک انجام داده­اند اهداء می نماید و در جشنواره عید تا عید ویژه پذیرندگان در چهار دوره قرعه کشی، تعداد ۷ هزار برنده و مبلغ ۳۷ میلیارد و ۸۴۹ میلیون ریال به حساب برندگان واریز نموده است.