جامع نیوز: این محصول سه ماهه سوم سال جاری به بازار عرضه شده و در نتیجه افراد خواهند توانست از برنامه‌های بیشتری مانند بازی‌های متنوع با قابلیت‌های جدید و گرافیک پیشرفته‌تر لذت ببرند. ال.جی سیستم عامل Google TV خود را به نسخه Jelly Bean آندروید ۴.۲.۲ ارتقا می‌دهد شرکت ال جی اعلام کرد که سیستم […]

جامع نیوز: این محصول سه ماهه سوم سال جاری به بازار عرضه شده و در نتیجه افراد خواهند توانست از برنامه‌های بیشتری مانند بازی‌های متنوع با قابلیت‌های جدید و گرافیک پیشرفته‌تر لذت ببرند.
ال.جی سیستم عامل Google TV خود را به نسخه Jelly Bean آندروید ۴.۲.۲ ارتقا می‌دهد

شرکت ال جی اعلام کرد که سیستم عامل Google TV خود را به نسخه جدید Jelly Bean آندروید ۴.۲.۲ ارتقا داده است.

به گزارش جامع نیوز این محصول سه ماهه سوم سال جاری به بازار عرضه شده و در نتیجه افراد خواهند توانست از برنامه‌های بیشتری مانند بازی‌های متنوع با قابلیت‌های جدید و گرافیک پیشرفته‌تر لذت ببرند.
ال جی Google TV خود مجهز به سیستم عامل جدید را در کنفرانس Google I/O سان فرانسیسکو به نمایش خواهد گذاشت.

به منظور دستیابی به عملکرد هرچه بهتر، نسخه جدید Jelly Bean، از کیت ارتقا دهنده بر مبنای آندروید یا همان NDK پشتیبانی کرده و در نتیجه دارندگان Google TV می‌توانند از دامنه گسترده برنامه‌ها و قابلیت‌های متنوع بهره‌مند شوند.

برنامه‌های طراحی شده برای گوشی‌های هوشمند با استفاده از NDK در Google TV با تغییرات بسیار جزیی قابل اجرا هستند.
با پشتیبانی از NDK، کاربران می‌توانند از بازی‌های بیشتری بر روی صفحه بزرگ تلویزیون خود لذت ببرند.
این تطابق و سازگاری، ورود به دنیای رو به رشد برنامه‌های تلویزیون هوشمند را برای طراحان و برنامه‌نویسان آسان نموده است.

به گفته مدیر ارشد این بخش، Google TV ال جی با برخورداری از جدیدترین نسخه آندروید Jelly Bean و پشتیبانی از NDK، راحت ترین و پیشرفته ترین رابط کاربری و تجربه دسترسی به برنامه‌های متنوع را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.
علاوه بر این، برای لذت بردن از برنامه‌های آندرویدی، سیستم عامل جدید این امکان را برای طراحان و برنامه نویسان فراهم کرده تا بتوانند در زمینه تلویزیون‌های هوشمند نیز فعالیت داشته باشند.

از سوی دیگر با استفاده از کنترل جادویی استثنایی ال جی، کاربران می توانند به راحتی از برنامه‌ها و قابلیت‌های فراوان Google TV بهره مند شوند.
علاوه بر قابلیت‌های منحصر به فرد این کنترل جادویی Qwerty، ال جی برنامه رایگانی معرفی کرده که قادر است هر گوشی هوشمند یا تبلت آندرویدی را به یک دسته لمسی حساس برای بازی تبدیل کند.
این برنامه جدید یک راه حل ایده آل برای کنترل بازی‌های متنوع و دو نفره جدیدی است که به نسخه ارتقا یافته Google TV اضافه شده و در نتیجه شما می توانید بازی‌هایی مانند فوتبال را با حریف خود همزمان بازی کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید این محصول مبدل بازی‌های دو بعدی به سه بعدی است.
در نتیجه شما می توانید از تمام افکت‌های یک بازی سه بعدی بدون نیاز به تجهیزات ۳D برخوردار بوده و لذت ببرید.

نسخه Jelly Bean سیستم عامل آندروید ۴.۲.۲، سه ماهه سوم سال جاری برای Google TV از طریق OTA در ایالات متحده قابل دانلود می باشد.
همچنین این محصول برای اولین بار، سال جاری در بازاری غیر از آمریکا، در کره جنوبی عرضه خواهد گردید.