جامع نیوز:توزیع کارت اولین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۶/۳/۱۳۹۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۸/۳/۱۳۹۲ ادامه می یابد. به گزارش جامع نیوزبه نقل ازروابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی […]

جامع نیوز:توزیع کارت اولین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۶/۳/۱۳۹۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۸/۳/۱۳۹۲ ادامه می یابد.
به گزارش جامع نیوزبه نقل ازروابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام این خبر گفت: ۳۱هزار و۷۳۶ نفر در اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۲ مورخ ۱۰ خرداد ماه سال جاری ثبت نام کرده اند که از این تعداد۲۵ هزار۷۰۶ نفر مرد و۶ هزارو ۳۰ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.
وی افزود: مرحله کتبی اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۲ به صورت هماهنگ کشوری در ۲۴۱ حرفه، و همچنین ۴۰ حرفه همسان درسراسر کشور در مورخ ۱۰/۳/۱۳۹۲ برگزار می شود.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی زمان ثبت نام خود در آزمون های کتبی شرکت خواهند نمود و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره ۵۰ از ۱۰۰ مجاز خواهند بود در آزمون های عملی شرکت نمایند. داوطلبین شرکت در این آزمون ها می توانند از تاریخ ۶/۳/۹۲ تا تاریخ ۸/۳/۹۲ با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.
وی بیان داشت: دواطلبین پس از قبولی در آزمون کتبی می توانند براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.