جامع نیوز:علاوه بر امکان خرید تمامی تعرفه های اپراتورهای تلفن همراه ، امکان شارژ آنلاین سیم کارت همراه اول و ایرانسل از طریق دستگاههای کارتخوان بانک های طرف قرارداد پککو فراهم شد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) اعلام کرد : از این پس مشترکان همراه اول و ایرانسل می توانند […]

جامع نیوز:علاوه بر امکان خرید تمامی تعرفه های اپراتورهای تلفن همراه ، امکان شارژ آنلاین سیم کارت همراه اول و ایرانسل از طریق دستگاههای کارتخوان بانک های طرف قرارداد پککو فراهم شد.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) اعلام کرد : از این پس مشترکان همراه اول و ایرانسل می توانند سیم کارت خود را با ورود صرفا شماره تلفن همراه به سهولت برای سیم کارت های ایرانسل در مبالغ دلخواه ، برای ایرانسل ( ۵۰۰۰ ریال تا ۵۰۰۰۰۰ ریال ) و برای سیم کارت های همراه اول از ( ۲۰۰۰۰ ریال تا ۲۰۰۰۰۰ ریال ) شارژ نمایند .
این سرویس در حال حاضر برروی تمامی دستگاههای کارتخوان پککو،سایت اینترنتی شرکت www.pec.ir و تلفن گویای ۲۳۱۸-۰۲۱ فعال بوده که در آینده نزدیک این امکان برای سایر اپراتورهای تلفن همراه نیز فعال خواهد شد.
سرعت بالا در انجام شارژ سیم کارت از روش مذکور از جمله مزایای این خدمت جدید شرکت پککو می باشد .
شایان توجه است شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای PSP بیش از نیم میلیون کارتخوان در کشور راه اندازی نموده و به آن ها خدمات ارائه می دهد.