جامع نیوز:ایسوس هموراه به مانند سال های گذشته حضوری پررنگ در نمایشگاه Computex داشته و محصولات جدیدی را معرفی نموده است.یکی از این محصولات کارت‌ گرافیکی GeForce GTX 780 می باشد که در واقع نسل جدید کارت های گرافیکی در دنیا می باشد. به گزارش جامع نیوز، GeForce GTX 780 ASUS مبتنی بر فناوری ۲۸ […]

جامع نیوز:ایسوس هموراه به مانند سال های گذشته حضوری پررنگ در نمایشگاه Computex داشته و محصولات جدیدی را معرفی نموده است.یکی از این محصولات کارت‌ گرافیکی GeForce GTX 780 می باشد که در واقع نسل جدید کارت های گرافیکی در دنیا می باشد.

به گزارش جامع نیوز، GeForce GTX 780 ASUS مبتنی بر فناوری ۲۸ نانومتری و پردازنده گرافیکی GK 110-300 شرکت NVIDIA طراحی و ساخته شده است. فرکانس هسته این کارت گرافیکی ۹۰۲ مگاهرتز می‌باشد و حافظه ویدیوی آن در فرکانس ۶۰۰۸ مگاهرتز کار می‌کند. GTX780 به ۳ گیگابایت حافظه از نوع GDDR5 و ۲۳۰۴ هسته CUDA مجهز می‌باشد. عملکرد و قدرت پردازش این محصول جدید ایسوس در مقایسه با کارت گرافیکی GTX 680 به میزان ۵۰ درصد بیشتر می باشد و بالاترین عملکرد را در اجرای انواع بازی و پردازش های چند رسانه‌ای به ثبت رسانده است.GTX 780 از TXAA و FXAA پشتیبانی می‌کند که نقش مهمی را در جهت افزایش کیفیت و وضوح تصاویر بازی ایفا می‌کنند. با تکیه بر ابزار GPU Tweak کاربران می‌توانند تنظیمات مورد نیاز خود را روی کارت اعمال کرده و به حداکثر قابلیت‌های این کارت دست پیدا کنند. همچنین با کمک NVIDIA GPU Boost 2.0 مدیریت و اعمال تنظیمات جدید فرکانس پردازنده آسانتر و قابل اطمینان تر شده که در نتیجه موجب افزایش عملکرد، ذخیره انرژی می شود.ایسوس از فناوری DirectCU II اختصاصی خود اما با طراحی جدید برای فرایند خنک کنندگی این کارت استفاده کرده است که طراحی جدید این فناوری برای نخستین بار در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۳ به نمایش درآمد.