جامع نیوز:در اولین همایش بین ¬المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات، از همراه اول به عنوان شرکت برتر بخش ارتباطات کشور تقدیر شد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز سه شنبه ۲۱ خردادماه اولین همایش بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات(ITIEC2013) با معرفی شرکت¬های برتر حوزه ارتباطات و فناوری […]

جامع نیوز:در اولین همایش بین ¬المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات، از همراه اول به عنوان شرکت برتر بخش ارتباطات کشور تقدیر شد.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز سه شنبه ۲۱ خردادماه اولین همایش بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات(ITIEC2013) با معرفی شرکت¬های برتر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به کار خود پایان داد.
در این همایش سه روزه که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مرکز همایش ¬های بین¬المللی صداوسیما برگزار شد؛ مدیران، اندیشمندان و صاحبنظران ایرانی و خارجی حوزه ICT، به ایراد سخنرانی، ارائه مقالات علمی و برپایی کارگاه¬های آموزشی پرداختند.
در همایش بین¬المللی ITIEC2013، دکتر مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سخنانی بر اهمیت تجارت و صادرات IT در صنعت کشور تاکید کرد. در این مراسم شرکت های برگزیده و برتر کشور در حوزه های تجارت الکترونیک، ارتباطات، IT و نرم افزار معرفی شدند و با لوح و تندیس ویژه مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بخشی از تقدیرنامه همراه اول خطاب به مهندس صدوقی مدیرعامل اپراتور اول آمده است:
“از همکاری مثبت حضرتعالی به عنوان مدیرعامل برترین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور و برگزیده در بخش ارتباطات اولین همایش بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات در راستای اهداف همایش برخود می بالیم”.