جامع نیوز: پرداخت سود نقدی سهامداران اشخاص حقیقی شرکت خدمات انفورماتیک از طریق شعب بانک صادرات ایران امکان­پذیر شد . به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، بر اساس قرارداد منعقد شده بین این بانک و شرکت خدمات انفورماتیک سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از […]

جامع نیوز: پرداخت سود نقدی سهامداران اشخاص حقیقی شرکت خدمات انفورماتیک از طریق شعب بانک صادرات ایران امکان­پذیر شد .

به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی بانک صادرات ایران، بر اساس قرارداد منعقد شده بین این بانک و شرکت خدمات انفورماتیک سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه یکم تیر ماه سال جاری قابل پرداخت بوده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می توانند با مراجعه حضوری و ارایه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند .

شایان ذکر است که بانک صادرات ایران صرفاً عامل پرداخت سود طرح مذکور بوده و سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن­های ۲۷۳۷۷۱۹۳-۲۷۳۷۷۱۸۹-۰۲۱ واحد سهام شرکت خدمات انفورماتیک تماس بگیرند.

گفتنی است این بانک با برخورداری از ۲۸۰۰ شعبه در اقصی نقاط کشور و بیش از ۳۰ هزار نیروی کارآمد آمادگی ارایه خدمات بانکی را به کلیه هموطنان داشته و نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور دارد.