جامع نیوز:ایرانسل از عرضه بسته هدایا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان خود، شامل شارژ شگفت انگیز ۳۰ درصدی، طرح تعرفه مهتاب، محصولات و خدمات ارزش افزوده، کمک هزینه ۳۰ میلیون ریالی سفر زیارتی به مشهد مقدس و خودروی BMW Z4 خبر داد. به گزارش جامع نیوز، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل که در طول […]

جامع نیوز:ایرانسل از عرضه بسته هدایا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان خود، شامل شارژ شگفت انگیز ۳۰ درصدی، طرح تعرفه مهتاب، محصولات و خدمات ارزش افزوده، کمک هزینه ۳۰ میلیون ریالی سفر زیارتی به مشهد مقدس و خودروی BMW Z4 خبر داد.

به گزارش جامع نیوز، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل که در طول ماه مبارک رمضان سیم‌کارت خود را از طریق کد دستوری ویژه #رمزشارژ*۱۴۶* شارژ کنند، از ۳۰ درصد شارژ داخل شبکه بیشتر در همان روز بهره‌مند خواهند شد.

مهلت استفاده از مجموع شارژ شگفت انگیز سی درصدی فوق، تا ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی تعیین شده و مانده حساب نیز در هر لحظه، با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۴۱* قابل مشاهده است.

رمضان امسال، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با پرداخت ۲۰۰۰ ریال و فعال‌سازی طرح مهتاب ایرانسل، از طریق کد دستوری #۳*۶*۳*۵۵۵* به مدت ۳۰ روز، از ۱۴ درصد تخفیف در مکالمه‌های داخل شبکه در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۸ صبح و ۲۱ درصد تخفیف در مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمامی ساعات بهره‌مند شوند.

براساس این گزارش، تعرفه مکالمه مشترکینی که نسبت به فعال‌سازی طرح مهتاب ایرانسل اقدام می‌کنند، برای هر دقیقه مکالمه با خطوط تلفن ثابت، در تمامی ساعات، ۶۶۹ ریال و برای هر دقیقه مکالمه با سایر مشترکین ایرانسل، در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۸ صبح، ۵۳۵ ریال و در باقی ساعات، ۶۶۹ ریال و برای هر دقیقه تماس با مشترکین سایر اپراتورها، ۹۲۹ ریال محاسبه خواهد شد.

مشترکین ایرانسل برای برقراری تماس با سایر مشترکین ایرانسل، در هر جای ایران، هیچگونه هزینه جابجایی پرداخت نمی‌کنند و در هر جا که باشند، تحت پوشش تعرفه یکسان خواهند بود.

از سویی دیگر، کلیه متقاضیانی که از ابتدای ماه مبارک رمضان، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری ایرانسل کرده و سیم‌کارت خود را تا پایان شهریور ۹۲، خداقل ۱۰۰هزار ریال شارژ نمایند، در قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی BMW Z4 شرکت داده خواهند شد.

مشترکین جدید، در ۳۰ روز اول فعال‌سازی سیم‌کارت خود، به ازای هر بار شارژ حداقل ۲۰هزار ریالی، از ۲۵ درصد اعتبار هدیه ۵ روزه نیز برخوردار خواهند شد.

همچنین، در رمضان امسال، به هفت نفر از مشترکینی که نوای پیشواز مذهبی خریداری کنند، به قید قرعه ۳۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا خواهد شد. دریافت فهرست این آهنگ‌های پیشواز مذهبی با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره۷۸۷۸ ممکن است.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ویژه ماه مبارک رمضان ایرانسل، در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.