جامع نیوز: ترکیب صدای عالی این بلندگوها به همراه تکنولوژی پیشرفته تصویر ال جی در این تلویزیون ها، یک تجربه منحصر به فرد را برای شما در خانه تان فراهم می کند. ال جی اعلام کرد که تلویزیون ۵۵ و ۶۵ اینچی Ultra HD این کمپانی موفق به دریافت گواهینامه کیفیت تصویر دو بعدی و […]

جامع نیوز: ترکیب صدای عالی این بلندگوها به همراه تکنولوژی پیشرفته تصویر ال جی در این تلویزیون ها، یک تجربه منحصر به فرد را برای شما در خانه تان فراهم می کند.

ال جی اعلام کرد که تلویزیون ۵۵ و ۶۵ اینچی Ultra HD این کمپانی موفق به دریافت گواهینامه کیفیت تصویر دو بعدی و سه بعدی از موسسه Intertek و UL در جهان گردیده است.

به گفته مدیر ارشد ال جی، نمایشگرهای UHD ال جی با ابعاد جدید، تجربه متفاوتی از تماشای تصاویر را در اختیار افراد قرار می دهد. همچنین ال جی به تلاش خود برای ایجاد انقلابی در نسل آینده تلویزیون ها با طراحی و مدل های جدید و معرفی محصولات متنوع و برتر خود ادامه خواهد داد.

هر دو موسسه Intertek و UL کیفیت عالی تصویر تلویزیون های ۵۵ و ۶۵ اینچی UHD ال جی را تایید کرده اند.
سازمان ها از طریق یک سری آزمایشات کامل و بر اساس معیارهای مختلف، کیفیت تصویر مدل های جدید را بررسی نموده اند.
علاوه بر وضوح تصویر، دقت و صحت رنگ ها، کنتراست، زاویه دید، ویژگی های قابلیت ۳D از جمله لرزش صفحه نمایش و پیکسل های هر تصویر مورد آزمایش قرار می گیرند.

این تلویزیون های UHD کیفیت منحصر به فرد تصویر خود را مدیون موتور Tru-Ultra HD ال جی هستند. این برتری در تکنولوژی تصویر سبب می گردد که یک محتوای HD استاندارد رزولوشنی با کیفیتی مشابه Ultra HD داشته باشد.

تلویزیون های ۵۵ و ۶۵ اینچی LA۹۷۰۰ مجهز به نور پس زمینه نانو Full LED بوده و از کنتراستی عالی به همراه رنگ های مشکی و سفید پررنگ تر برخوردار هستند.
علاوه بر این پنل های IPS دقت و صحت رنگ را تضمین کرده و زاویه دید گسترده ای عاری از شکستگی تصویر به وجود می آورند.

از دیگر ویژگی های LA۹۷۰۰ می توان به بلندگوهای ۴.۱ کاناله متحرک آن با عملکرد بی نظیر در هر دو فرکانس متوسط و بالا اشاره کرد.
ترکیب صدای عالی این بلندگوها به همراه تکنولوژی پیشرفته تصویر ال جی در این تلویزیون ها، یک تجربه منحصر به فرد را برای شما در خانه تان فراهم می کند.

در انتها لازم به ذکر است که تلویزیون ۸۴ اینچی LM۹۷۰۰ ال جی، که اولین تلویزیون ۸۴ اینچی UHD در جهان است، توانسته در سال ۲۰۱۲ گواهینامه تایید کیفیت تصویر را از موسسه UL و TÜV دریافت نماید.