جامع نیوز:مراسم اهدای جوایز برندگان جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، شامل ۱۰ شمش طلا، ۳۰ خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد. به گزارش جامع نیوز؛ در این مراسم که با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی و هیئت نظارت بر قرعه کشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، جوایز جشنواره زمستان […]

جامع نیوز:مراسم اهدای جوایز برندگان جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، شامل ۱۰ شمش طلا، ۳۰ خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.

به گزارش جامع نیوز؛ در این مراسم که با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی و هیئت نظارت بر قرعه کشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، جوایز جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، شامل یک شمش طلای یک کیلوگرمی و ۹ شمش طلای۱۰۰ گرمی به برندگان اهدا گردید.

درجشنواره زمستان۹۱ ایرانسل، کلیه مشترکین جدید ایرانسل که درهر یک از ماه های برگزاری این جشنواره، سیم کارت خود را حداقل به مبلغ۱۰۰ هزار ریال شارژ کرده باشند در قرعه کشی ۹ شمش طلای ۱۰۰ گرمی شامل هر ماه ۳ شمش طلا، و تمامی مشترکین ایرانسل که در طول این جشنواره به صورت ماهانه حداقل ۱۰۰ هزار ریال سیم کارت خود را شارژ کرده باشند در قرعه کشی یک شمش طلای یک کیلوگرمی شرکت داده ‌شدند.

برنده خوش‌شانس شمش طلای یک کیلوگرمی جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل از شهر اهواز و برندگان خوش‌شانس ۹ شمش طلای ۱۰۰ گرمی نیز از شهرهای تبریز، قشم، ولادیمه ،کیش، آبادان ، آبیک ، نکا ، تربت جام و تویسرکان بودند.

گفتنی است مراسم قرعه کشی شمش‌های طلای جشنواره زمستان۹۱ ایرانسل ۲۸ فروردین ماه در تبریز برگزار و بعد از ظهر ۳۰ خردادماه این جوایز طی مراسمی که در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، به برندگان اهدا گردید.