جامع نیوز:ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات کامپیوتری در دنیا همواره توجهی خاص به قشر گیمر ها و محصولات مرتبط با آن ها دارد. به گزارش جامع نیوز، بدین منظور این شرکت هر ساله محصولات جدیدی را در این زمینه که به خانوادهROG(Republic of Gamers) معروف می باشد را معرفی می نماید. محصولاتی […]

جامع نیوز:ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات کامپیوتری در دنیا همواره توجهی خاص به قشر گیمر ها و محصولات مرتبط با آن ها دارد.

به گزارش جامع نیوز، بدین منظور این شرکت هر ساله محصولات جدیدی را در این زمینه که به خانوادهROG(Republic of Gamers) معروف می باشد را معرفی می نماید. محصولاتی که در رده ROG قرار می گیرند دارای شرایطی خاص، مانند بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات، پایداری زیاد و همچنین نوآوری های برتر در زمینه بازی های کامپیوتری می باشند. ASUS نیز به منظور ارج نهادن به گیمر ها هر ساله در نمایشگاه های معتبر و متعددی در این زمینه شرکت می نماید تا کاربران بتوانند از نزدیک با جدیدترین محصولات این شرکت آشنا شوند. امسال نیز به مانند دو دوره گذشته ایسوس در سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران که از تاریخ ۲۲ الی ۲۶ مرداد ماه برگزار می شود ، حضور خواهد داشت. شایان ذکر است که این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ پذیرای علاقمندان به بازی های کامپیوتری و محصولات مرتبط در این زمینه می باشد. کاربران نیز در غرفه ASUS علاوه بر آشنایی با جدیدترین محصولات این شرکت می توانند در مسابقه PES 2013 که در طول نمایشگاه برگزار می شود شرکت نمایند. همچنین در غرفه این شرکت قرار است هر روز یک سلسله کلاس آموزشی در زمینه آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه سخت افزار و تکنولوژی های انحصاری این برند برگزار شود. اما حضور شرکت هماهنگ به عنوان یکی از برترین کانال های توزیع محصولات ایسوس در غرفه این شرکت یکی از نکات مثبت نمایشگاه امسال می باشد.