جامع نیوز:ناشران دیجیتال برتر کشور اقدام غیر اخلاقی مسئول کمیته نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب را در تحریف نامه خود محکوم کردند. به گزارش جامع نیوزبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، جمعی از ناشران دیجیتال حاضر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم […]

جامع نیوز:ناشران دیجیتال برتر کشور اقدام غیر اخلاقی مسئول کمیته نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب را در تحریف نامه خود محکوم کردند.
به گزارش جامع نیوزبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، جمعی از ناشران دیجیتال حاضر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ضمن تشکر از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به جهت برپایی مناسب بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن، اقدام غیر اخلاقی مسئول کمیته نشر الکترونیک در تغییر نامه خود مبنی بر تقدیر از تلاش های معاونت فرهنگی وزارت ارشاد برای برپایی بخش نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب سال جاری را محکوم کردند. گفتنی است چندی قبل نامه ای تحت عنوان ” درخواست ۴۰ رسانه دیجیتال برتر کشور از وزیر فرهنگ” در رسانه های جمعی منتشر گردید که در آن تشکر فعالان دیجیتال از نمایشگاه کتاب و انتقاد از نحوه برگزاری بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن مورد تاکید واقع شده بود .
این در حالی است که پس از پیگیری های صورت گرفته مشخص گردید مسئول کمیته نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب با سوء استفاده از اعتماد امضا کنندگان نامه تشکر از وزیر فرهنگ، در عملی غیر اخلاقی و خلاف آداب اسلامی، متن نامه را به نفع خود تغییر داده است.
بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور ۷۰ شرکت فعال در عرصه نشر دیجیتال در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار شد که با استقبال علاقمندان فرهنگ قرآنی مواجه گردید و از سوی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.