رالی تور گردشگری خانوادگی کشنده های سنگین همزمان با افتتاح هفتیمن نمایشگاه لجستیک، حمل و نقل و صنایع وابسته به صورت نمادین از محل مصلی تهران، استارت خورد. به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی تور روز دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ با حضور داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس […]

رالی تور گردشگری خانوادگی کشنده های سنگین همزمان با افتتاح هفتیمن نمایشگاه لجستیک، حمل و نقل و صنایع وابسته به صورت نمادین از محل مصلی تهران، استارت خورد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی تور روز دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ با حضور داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مسیر تهران- اراک، آغاز شد.

تعداد ۳۰ دستگاه خودرو کشنده سنگین در این رویداد شرکت دارند که روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه حرکت خود را از تهران آغاز کرده و پس از پیمایش جاده ها و مسیرهای گردشگری، وارد استان مرکزی شده و به خط پایان در شهر اراک خواهند رسید.

مراسم اختتامیه این رالی تور در محل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی برگزار و برترین ها که عملکرد آنان به صورت هوشمند و از طریق نرم افزار بررسی و موفق به کسب کمترین امتیاز منفی شده اند، معرفی خواهند شد.

ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، گرامیداشت هفته حمل و نقل، توسعه سفرهای مسئولانه، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور از مهمترین اهداف این رالی تور است.