جامع خبر(جامع نیوز):بیمه ملت به مناسبت فرا رسیدن هفته بیمه و در اقدامی مبتکرانه، اقدام به راه اندازی میز خدمت در ۴ استان کشور کرد. به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، این شرکت به منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به مشتریان و همچنین دسترسی آسان بیمه گزاران به دفاتر بیمه ملت و نمایندگان شرکت، در عملی […]

جامع خبر(جامع نیوز):بیمه ملت به مناسبت فرا رسیدن هفته بیمه و در اقدامی مبتکرانه، اقدام به راه اندازی میز خدمت در ۴ استان کشور کرد.

به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، این شرکت به منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به مشتریان و همچنین دسترسی آسان بیمه گزاران به دفاتر بیمه ملت و نمایندگان شرکت، در عملی مبتکرانه اقدام به راه اندازی میز خدمت در ۴ استان کشور کرد.

میز خدمت تاکنون در ۴ شعبه استان‌های کرمان، ساری، اهواز و بندرعباس استقرار یافته و قرار است در روزهای آتی در برخی دیگر از شعب کشور راه اندازی شود.

شرکت بیمه ملت به جز تهران، در ۱۳ استان کشور دارای شعبه بوده و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته چند شعبه دیگر این شرکت نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

بیمه ملت که از آبان ۱۳۸۲ فعالیت خود را در صنعت بیمه کشور آغاز کرده است، کارنامه موفقی در حمایت از بیمه‌گذاران خود دارد و در چهار سال گذشته، رکورد توانگری مالی را در صنعت بیمه کشور که متعلق به خود بوده، ارتقا داده و حامی قدرتمندی برای مشتریان خود بوده است.