تفاهم نامه همکاری این سازمان با شرکت هلدینگ سرمایه گذاری صنایع عمومی تأمین در زمینه های تجاری، لجستیکی، و آموزشی به امضای محمد سجاد سیاهکارزاده مدیرعامل این سازمان و محسن محمدی مدیرعامل آن مجموعه رسید‌. به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، تفاهم‌نامه مزبور در هشت ماده، پنج بند و […]

تفاهم نامه همکاری این سازمان با شرکت هلدینگ سرمایه گذاری صنایع عمومی تأمین در زمینه های تجاری، لجستیکی، و آموزشی به امضای محمد سجاد سیاهکارزاده مدیرعامل این سازمان و محسن محمدی مدیرعامل آن مجموعه رسید‌.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، تفاهم‌نامه مزبور در هشت ماده، پنج بند و یک تبصره به مدت یکسال که از قابلیت تمدید برخوردار می باشد به امضای طرفین رسیده است.

بنابراین گزارش فرآهم نمودن امکانات لازم برای سرعت بخشیدن به انجام فرآیندهای لجستیکی، امور بازرگانی، دوره‌های آموزشی معرفی شرکای تجاری به یکدیگر از مهمترین محورهای تعریف شده در تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد انزلی و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی کشور می باشد.

گفتنی است شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی ‌تأمین یکی از هلدینگ‌های شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) بوده که و واحد‌ تجاری نهایی گروه، سازمان تأمین اجتماعی می‌باشد شرکت مزبور یکی از بزرگترین شرکت­های سرمایه­گذاری کشور در حوزه صنعت دامپروری و صنعت لوازم خانگی و الکترونیکی با تکمیل زنجیره ارزش در صنایع مذکور محسوب می شود و همکاری این سازمان در مسیر تأمین مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز مجموعه فوق گامی در مسیر ایفای نقش محوری جهت بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت ها و فرصت‌های ترانزیتی و حمل و نقل بین المللی کشورمان با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و حاشیه دریای کاسپین محسوب می شود