جامع خبر(جامع نیوز):شرکت صنایع گلدیران از سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت کرد و در طی این سال ها به عنوان یکی از شرکت های معتبر این صنعت در بین مصرف کنندگان شناخته می شود. تجربه همکاری بین المللی با برند ال جی و تولد برند ملی جی پلاس دو نقطه عطفی است که در مسیر […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت صنایع گلدیران از سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت کرد و در طی این سال ها به عنوان یکی از شرکت های معتبر این صنعت در بین مصرف کنندگان شناخته می شود. تجربه همکاری بین المللی با برند ال جی و تولد برند ملی جی پلاس دو نقطه عطفی است که در مسیر رشد شرکت صنایع گلدیران همواره الهام بخش بوده و هست. استراتژی اصلی شرکت صنایع گلدیران در خدمت کیفیت محصولات، جلب رضایت مشتریان، و تلفیق سبک زندگی مدرن ایرانی قرار دارد.
رویکرد شرکت صنایع گلدیران در این سال ها همواره آینده نگرانه و پیشرو بوده است. رویکردی که ضمن بهره مندی از تجربیات گذشته در راستای تحقق ارزش های ذیل در سازمان اتخاذ می شود:
ارزش های معنوی و اخلاقی به اندازه تاریخ فعالیت گلدیران قدمت دارند و با تولد برند جی پلاس، این فعالیت های اخلاق مدارانه، تعالی بخش و انسان دوستانه با اهتمام ویژه دنبال می شود. ارتقای سطح زندگی ایرانیان با ارائه تجربه استفاده از فن آوری روز دنیا، تعهد و پایبندی به کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش، ایجاد بالاترین حس اعتماد در ذهن مخاطبان، ایجاد تنوع در سبد محصولات و ارائه آن با قیمت مناسب، ایجاد روابط پایدار با شرکای داخلی و خارجی و توسعه سهم بازار از طریق گسترش کانال های فروش.
از دیگر ارزش های شرکت صنایع گلدیران در کنار تکریم مقام کارمند، تولید محصول در شان خانواده ایرانی، کمک به ایجاد اشتغال پایدار و اشتغال زایی برای افراد توان یاب می باشد.
افزایش عمق تولید
دلیل اساسی و استراتژیک فعالیت های شرکت صنایع گلدیران از دیرباز تا کنون ، تمرکز بر افزایش عمق تولید داخل محصولات است. شرکت صنایع گلدیران با هدف کاهش ارزبری تولید، مدیریت ریسک تأمین و توسعه واحدR&D در حال حاضر اقدام به توسعه بومیسازی محصولات نموده است. هدف این برنامه طی سالهای آتی و در گروههای محصولی مختلف شرکت، کاهش سهمبری ارزی به شکل محسوس و ایجاد استقلال تولید برای شرکت و گامی اساسی به سمت تولید ملی و کالای ایرانی است. علاوه بر گام های بلند تیم تحقیق و توسعه شرکت صنایع گلدیران، گلدیمکس( دفتر چین) نیز بازوی توانمند دیگری است که به انتقال تکنولوژی و بومی سازی دانش تولید، کمک می کند.
شرکت صنایع گلدیران اهدافی را ترسیم کرده که در راه رسیدن به آنها به کمک سال ها تجربه موفق ناشی از همکاری با برند های بین المللی و تخصص نیروهای بومی گام های استواری برداشته است. برخی از اهداف ترسیم شده شرکت صنایع گلدیران شامل : افزایش عمق تولید محصولات تا رسیدن به مرحله خودکفایی، افزایش کیفیت تولید محصولات و مزیت های رقابتی آن، ارتقای سهم بازار، گسترش و تکمیل سبد محصولات لوازم خانگی و گسترش خطوط و ظرفیت تولید در سال های آتی.
ماموریت شرکت صنایع گلدیران، شرکت صنایع گلدیران شرکت فعال گروه در حوزه تولید، ارائه خدمات تولیدی و تحقیق و توسعه با قابلیت عرضه محصولات خانگی، صوتی و تصویری و سایر محصولات الکترونیکی است که از طریق همکاری با شرکتهای بین المللی در انتقال و استفاده از تکنولوژی های به روز، وظیفه ارزشآفرینی و ارتقا جایگاه برند با ارائه محصولات با بهترین کیفیت، قیمت رقابتی و مطابق با ترجیحات مصرفکنندگان در ایران و کشورهای منطقه را بر عهده دارد. همچنین شرکت صنایع گلدیران این مسئولیت را برای خود قائل است که از نظر مالی بازدهی مناسبی را برای سهامداران فراهم آورده و رشد بلندمدت را برای ایشان تضمین نموده و بدین ترتیب نسبت به محیط و جامعه به تعهدات خود عمل نماید.
تولید؛ مهم ترین برنامه عملیاتی گلدیران است که در دو سایت تولیدی کاسپین و سیرجان، از همان ابتدای فعالیت شرکت صنایع گلدیران ، انجام می شود. سایت تولیدی سیرجان با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و زیربنای ۸۰ هزار متر مربع ادای-تولیدی شامل کاخانه های تولید انواع بردهای الکترونیکی ، تلویزیون، یخچال فریزرو ساید بای ساید می باشد. در این سایت فعالیت هایی از قبیل تولید پوسته داخلی درب و بدنه یخچال، تولید ورقهABS از مواد اولیه خام و کنترل کیفی بردهای الکرونیکی صورت می گیرد.
در سایت کاسپین که مساحت آن ۸۰ هزار متر مربع است و شامل زیربنای ۳۵ هزار متر مربع اداری – تولیدی است، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و جاروبرقی تولید می شود. در این کارخانهTUB وDRUM و بدنه ماشین لباسشویی تولید می شود. دستگاه پرس ۴۰۰ تن و خطوط تولید مایکرو ویو و جاروبرقی از دیگر قابلیت های این کارخانه هستند.
ورود به فرابورس ؛ در سال ۱۴۰۱ با ورود شرکت صنایع گلدیران به بازار سرمایه، فروشی نزدیک به ۳۰۰۰ میلیارد تومان را بدست آوردیم ؛ این عدد نشانگر رشد بیش از ۲ برابر نسبت به سال ۱۴۰۰ بوده است. با ورود سهام شرکت گلدیران به فرابورس، ارزش این مجموعه حدوداد ۲۵۰۰ میلیارد برآورد شد که ارزش هر سهم آن ۶۵۰ تومان قیمت بوده است. یکی از ارزش های گلدیران که همواره در فعالیت ها و اقدامات گوناگون برآن تاکیده است ، شفافیت می باشد، با ورود به عرصه بورس گامی دیگر به سمت شفافیت و صداقت که ارزش های نهادینه گلدیران هستند، برداشته شد.
مسئولیت های اجتماعی ؛ تعهد کسب و کار گلدیران برای ایجاد خط مشی، فرایندها و اقداماتی است که با اخلاق و ارزش ها در شرکت همسو هستند و فراتر از کسب درآمد و سود می باشد. به عبارتی تعهد کسب و کار شرکت صنایع گلدیران برای دنبال کردن اهدافی که به سود مردم، جهان و خود شرکت ها است. شرکت صنایع گلدیران با اهتمام ویژه نسبت به امور اخلاقی، زیست محیطی و انسان دوستانه همواره در تلاش بوده است تا نقش سازمان شهروندی خود را به طور موثر در جامعه ایفا کند.
بیمه لوازم خانگی؛ شرکت صنایع گلدیران همواره در حوزه خدمات و کیفیت محصولات پیشتاز و نوآور بوده است. یکی از خدمات مذکور بیمه لوازم خانگی کلیه محصولات ( نه فقط جی پلاس) برای اولین بار در کشور بوده است. تمامی محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی جی پلاس، علاوه برگارانتی با خدمات بیمه ارائه می شوند. شکستگی، آب خوردگی، سرقت و آسیب های ناشی از بلایای طبیعی؛ همه مواردی هستند که مشمول این بیمه می شوند.خدمات بیمه لوازم خانگی محصولات جی پلاس بلافاصله پس از نصب توسط تکنسین های گلدیران، فعال خواهد شد.
محصولات شرکت صنایع گلدیران؛
یخچال فریزر :
یکی از دسته محصولات اصلی در برند جی پلاس تنوع انواع محصولات بالا فریزر، پایین فریزر، دوقلو و ساید بای ساید می باشد که با امکانات متفاوت، به بازار ارایه می گردد.
کمپرسور اینورترکلیه مدل های جی پلاس از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد ، و این نوع موتور ها ،علاوه بر مدیریت هوشمندانه مصرف انرژی فعالیت و مصرف موتور را تنظیم میکند این بدان معناست که تکنولوژی اینورتر دمای یکنواخت فضای یخچال، استهلاک کمتر و طول عمر بیشتر کمپرسور را باعث می شود.
وجود ویژگی های متنوع از جمله عایق بودن دیواره و بدنه از بروزترین مواد عایق حال حاضر دنیا باعث عملکرد بهتر در جهت حفظ دمای یخچال، جلوگیری از ورود هوای گرم و هدر رفتن هوای سرد می گردد.
شرکت صنایع گلدیران با تکیه بر کیفیت و تجربه تولید محصولات ال جی، با تدوین برنامه های توسعه محصول بزودی مدل های جدیدی به سبد محصول یخچال و فریزر اضافه خواهد کرد. وجود ضمانت شرکت گلدیران و همچنین بیمه محصولات که به تازگی به سبد خدماتی برند جی پلاس اضافه شده، باز هم برگ زرینی در ارائه امکانات منحصر بفرد به مشتریان این برند محبوب میباشد.
تلویزیون و سیستم های صوتی:
فعالیت های گسترده برند جی پلاس در حوزه محصولات HE از سال های گذشته تا کنون، سبب شده تا در حال حاضر یک از کاملترین سبدهای محصولی در میان تمام برند های داخلی را در اختیار داشته باشد.
وجود انواع مدل تلویزیون در اندازه های مختلف از ۳۲ اینچ تا ۹۸ اینچ با ویژگی ها و امکانات متفاوت، تمام نیاز ها و سلایق مشتریان را پوشش میدهد، از افرادی که تنها خواهان یک مدل تلویزیون ساده با کیفیت تصویری مطلوب در حد HD میباشند تا افرادی که انتخابشان مدلی با بالا ترین کیفیت تصویر یعنی رزولوشن UHD 4K، تکنولوژی نمایش رنگ میلیاردی (Billion Rich Colors) با ذرات کوانتومی (Quantum Dot) و برزو ترین امکانات هوشمند (Smart Android TV) است.
بهبود و ارتقاء توقف ناپذیر تلویزیون های جی پلاس با ارائه تکنولوژی Mini LED شتاب چشم گیری به خود گرفت و اکنون ترکیب آن با بروزترین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری نظیر HDR10، بهترین کیفیت تصویر را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.
برند جی پلاس در جدید ترین رونمایی خود، تلویزیون ۹۸ اینچ هوشمند QLED با رزولوشن تصویر UHD 4K، تکنولوژی Quantum Dot، و قابلیت HDR10 را معرفی کرد، این تلویزیون غول پیکر به طرز چشمگیری مورد استقبال طرفداران تلویزیون های سایز بزرگ و البته Gamer ها قرا گرفته است.
لازم به ذکر است جی پلاس با ارائه مدل های مختلف از سیستم های صوتی شامل بلند گوی خطی (Sound Bar) و Party Speaker، مکمل های مناسبی را در کنار تلویزیون های خود قرار داده تا بهترین کیفیت صدا و تصویر به صورت همزمان در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
مانند همیشه ضمانت معتبر شرکت گلدیران و ترکیب آن با خدمت جدید شرکت مشتریان گلدیران یعنی بیمه محصولات، برند جی پلاس را در جایگاه برتر خدمات پس از فروش در بازار ایران قرار داده است.
ماشین لباسشویی:
لباسشویی های جی پلاس در مدلهای بسیار متنوع و با امکانات متفاوت، در ظرفیتهای ۷ تا ۱۰٫۵ کیلویی، تمام سلایق و نیاز های مشتریان را پوشش میدهد.
موتور لباسشویی های جی پلاس از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا بهره میبرد و در دو نوع Direct Drive و BLDC تولید میشود، هر دو نوع این موتور ها مجهز به تکنولوژی Inverter جهت کاهش مصرف برق و ایجاد قدرت مانور بالا میباشند.
تکنولوژی موتور دایرکت درایو در حال حاضر یکی از برترین فناوری های موجود در محصول لباسشویی در سطح دنیا است که کمترین صدا و لرزش ممکن را در حین شستشو ایجاد میکند و طرفداران زیادی دارد و همین امر سبب شده تا شرکت گلدیران ضمانت تعویض ۱۰ ساله بر روی آنها قرار دهد.
وجود ویژگی های متنوع و کاربردی بر روی ماشین های لباسشویی جی پلاس، آنها را به یکی از پرطرفدارترین برند های بازار ایران تبدیل کرده، قابلیت های شستشوی کاربردی نظیر True Steam به منظور لکه بری بهتر، کاهش چروک و بوزدایی، قابلیت Ozone Wash به منظور ضد عفونی کردن کامل لباس ها، ویژگی Thunder Wash به منظور شستشویی کامل و سریع و همچنین امکان خشک کن صد در صد در کیلوهای بالا از آن جمله هستند.
وجود همیشگی ضمانت شرکت گلدیران و همچنین بیمه محصولات که به تازگی به سبد خدماتی برند جی پلاس اضافه شده، باز هم برگ زرینی در ارائه امکانات منحصر بفرد به مشتریان این برند محبوب میباشد.

ماشین ظرفشویی:
در مورد ماشین های ظرفشویی برند جی پلاس حرف های گفتنی زیادی وجود دارد، این محصول با مدلهای مختلف تنوع مطلوبی را ایجاد کرده و از مدل ۲ کشو با امکانات مناسب تا مدل سه کشو با ویژگی های برجسته، تمام سلایق و نیاز ها را پوشش میدهد.
طراحی ظاهری زیبا، مصرف آب و انرژی پایین، قابلیت های کاربردی و شستشوی مطلوب، ماشین های ظرفشویی جی پلاس را به انتخاب بسیاری از متقاضیان این محصول در بازار تبدیل کرده.
امکاناتی نظیر برنامه شستشوی خود کار یا Auto Wash به منظور تشخیص اوتوماتیک میزان کثیفی ظروف و تنظیم شستشوی متناسب با آن، باز شدن خودکار درب پس از شستشو (AOD) به منظور تخلیه بخار و بو و کاهش لک ظروف و شستشوی بهداشتی یا Hygiene Wash به منظور ضد عفونی کردن ظروف تنها بخشی از قابلیت های موجود بر روی مدل های مختلف ظرفشویی های جی پلاس میباشد.
در این میان ذکر ویژگی هایی نظیر شستشوی نصف ظرفیت (Half Load)، خشک کن کامل (Dry+)، شستشوی رسوبات داخلی (Self Clean) و قابلیت کاهش زمان شستشوی اصلی (Express) نیز خالی از لطف نیست.
بر روی ماشین های ظرفشویی نیز همچون سایر کالاهای سبد محصولی برند جی پلاس، ضمانت شرکت گلدیران و نیز بیمه محصولات که به تازگی به سبد خدماتی افزوده شده وجود دارد که تجمیع این دو خدمت ترکیبی منحصر بفرد در زمینه خدمات پس از فروش را برای مشتریان ایجاد نموده است.
مایکروویو
شرکت گلدیران با شعار روی خوش زندگی همیشه در صدد ارائه محصولات پیشرو برای آسایش مشتریان خود بوده است. در همین راستا، این شرکت اقدام به ارائه سری محصولات مایکرو ویو جی پلاس خود با قابلیت منحصر به فرد درست کردن غذای ایرانی نموده است که این امکان در هیچ یک از محصولات رقبا وجود ندارد. با استفاده از این قابلیت، امکان درست کردن غذای ایرانی مانند کوکو سبزی، کباب تابه ای، جوجه کباب و برنج به راحتی فراهم شده است و کاربران پس از آماده سازی مواد اولیه، تنها با استفاده از این قابلیت می توانند به بهترین نتیجه دست پیدا کنند
.