اولین جشنواره ستارگان فروش بیمه ایران با هدف تجلیل از برترین نمایندگان این شرکت در سراسر کشور، روز ۲۶ بهمن در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود. در این مراسم با حضور رئیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران بیمه ایران و ستارگان ورزشی و هنری از ۳۱ […]

اولین جشنواره ستارگان فروش بیمه ایران با هدف تجلیل از برترین نمایندگان این شرکت در سراسر کشور، روز ۲۶ بهمن در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

در این مراسم با حضور رئیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران بیمه ایران و ستارگان ورزشی و هنری از ۳۱ ستاره استانی و ۲۰ ستاره کشوری تقدیر می­شود.

جشنواره ستارگان فروش بیمه ایران فرصتی برای تقدیر از تلاش و زحمات نمایندگان برتر بیمه ایران، تبادل تجربیات و دانش بین نمایندگان، معرفی برترین‌های صنعت بیمه، ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین نمایندگان، ارتقای سطح خدمات ارائه شده به مشتریان فراهم می­آورد.

این مراسم  از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۶ بهمن به صورت زنده در کانال رسمی بیمه ایران در آپارات به نشانی https://www.aparat.com/iraninsurance.ir/live پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت بیمه ایران مراجعه نمایند.