کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مراسمی از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا تجلیل و قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این مراسم روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ در حاشیه سومین روز از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در غرفه […]

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مراسمی از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این مراسم روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ در حاشیه سومین روز از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با حضور محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، جمعی از مدیران، فعالان و کنشگران صنعت گردشگری کشور و نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، برگزار شد.

محمدحسین صوفی در این مراسم ضمن قدردانی از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به دلیل اعتماد دوباره به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای برگزاری پاویون ایران در این رویداد معتبر و مهم بین المللی، از  شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی که از سراسر کشور در فیتور ۲۰۲۴ شرکت داشتند، تجلیل کرد.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در ادامه از شرکت های خدمات مسافرتی دعوت کرد تا در صورت تمایل از همین امروز برای شرکت در FITUR سال آینده ثبت نام کنند تا بتوان با برنامه ریزی بهتر و تسهیلات بیشتر بیش از پیش جاذبه ها و خدمات گردشگری ایران را به جهانیان معرفی کرد.

او همچنین به برگزاری نمایشگاه توریسم و گردشگری ATM که ۱۷ تا ۲۰ اردیبهشت سال آینده در کشور امارات متحده عربی برگزار می شود اشاره و خاطر نشان کرد: مقدمات و تدابیر لازم برای حضور قدرتمند ایران در این رویداد پیش بینی شده و متقاضیان می توانند برای ثبت نام حضور در آن اقدام کنند.

صوفی در خصوص اهمیت نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی اظهار داشت: این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای گردشگری منطقه محسوب می شود و برای ایران فرصت مغتنمی است که از این موقعیت در راستای جذب گردشگران کشورهای همسایه استفاده بهینه کند.

در ادامه این مراسم از ۱۶ شرکت حاضر در نمایشگاه فیتور اسپانیا تجلیل و شرکت های خدمات مسافرتی ایران دوستان و شیده شیراز به عنوان برترین شرکت ها معرفی شدند.