مدیر بیمه تعاون سرپرستی آذربایجان شرقی از افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی خبر داد. به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون ، در حاشیه افتتاح شعبه مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی با بیان اینکه ساختمان جدید بیمه تعاون در بهترین نقطه کلانشهر تبریز افتتاح شده است، گفت: این بیمه با سرمایه گذاری بالغ […]

مدیر بیمه تعاون سرپرستی آذربایجان شرقی از افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون ، در حاشیه افتتاح شعبه مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی با بیان اینکه ساختمان جدید بیمه تعاون در بهترین نقطه کلانشهر تبریز افتتاح شده است، گفت: این بیمه با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۵۰ میلیارد ریال در منطقه ابرسان ساختمانی مرمزی خود را راه اندازی کرد.
وی با بیان اینکه این ساختمان در راستای ارائه خدمات یکپارچه بیمه برای مشتریان و همچنین دسترسی اسان از طریق وسایل نقلیه عمومی در این نقطه از شهر افتتاح شده است، گفت: این بنا در چهار طبقه و زیربنایی به متراژ ۶۵۰ متر برای خدمات صدور و خسارت انواع بیمه نامه فعالیت خواهد داشت.
مدیر بیمه تعاون سرپرستی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در حال حاضر ده نفر مشغول به کار هستند و قابل افزایش به ۲۰ نفر است، ادامه داد: امکانات رفاهی در این ساختمان برای کارکنان فراهم است،تمام متریال ها با اخرین متدهای عرصه سختمان تهیه شده است و در چهار خدماتی چون طبقه واحد خسارت، صدور ، کنفرانس و اموزش برای برگزاری جلسات و کلاس های اموزشی، مدیریت امور نمایندگان، مهان سرا برای مدیران ستادی فراهم شده است.

در ادامه به چکیده‌ای از سه سخنرانی علی استاد هاشمی (رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران)، محسن پورکیایی (دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران) و یونس مظلومی (مدیرعامل بیمه تعاون) خواهیم پرداخت.


علی استاد هاشمی در آیین افتتاحیه ساختمان مرکزی بیمه تعاون سرپرستی آذربایجان شرقی افزود: موجب خرسندی بنده است که در خطه ای عالم پرور و غیور کشور و تبریز هستم و امیدوارم بهترین و به موقع ترین خدمات را به مردم ارائه دهیم، سندیکای بیمه گران، نقش تسهیل کنندگی در انجام امور همکاران را داریم.
وی ادامه داد: برای اینکه این ایران، ایرانی که بشود که می خواستیم، چه خون هایی از شهدا که ریخته شده است و در استان شما حدود ده هزار شهید خون داده اند و امیدوارم تبریز بازهم به مثابه ادوار گذشته نمایندگان شاخصی را داشته باشد ، فردا روز مهمی برای کشور ما است، مجلس محل مهمی است، و کسی که به عنوان نماینده در آن محل نشسته است و برای یک کشور تصمیم می گیرد.
وی با اشاره فعالیت های بیمه تعاون در سطح کشور و همچنین آذربایجان شرقی، گفت: شرکت های بیمه ای شعبات خود را به ملک تبدیل می کنند و این قوت قلبی برای مشتریان این شرکت ها است.
استادهاشمی اضافه کرد: صنعت بیمه، بدون اینکه ریالی از دولت بگیرد هم خدمات خوبی به مردم و هم دولت ارائه می دهیم.
وی افزود: اگر پرداخت خسارت برخی شرکت ها در یک سال آینده بصورت الکترونیکی انجام نشود ، بصورت خودکار از چرخه بیمه حذف می شوند.
رئیس کل بیمه مرکزی اضافه کرد: فعالان صنعت بیمه ای خدمات بیمه ای را به صورت کامل توضیح دهند تا آگاه سازی در سطح جامعه بیشتر شود.
وی در انتها تاکید کرد: امروز هیچ صنعتی در ایران نداریم که بیمه نشده باشد.

محسن پورکیایی در آیین افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی با بیان اینکه کار بیمه یکی از سخت ترین کار ها است و هر موقع مردم به مشکلی برخورند باید شرکت های بیمه ای به کمک مردم بیایند، گفت: شرکت های بیمه ای در صورتی می توانند موفق عمل کنند که مشتری مداری خود را به اوج برسانند، موفقیت بیمه ها در ارائه خدمات به مردم است.

پورکیایی به شرکت های بیمه ای توصیه کرد: سعی کنید به موقع خسارت های مردم را پرداخت کنید و اولویت جلب رضایت مشتری باشد.
وی اضافه کرد: شرکت های بیمه چهار رکن اساسی دارند که از سهامداران، کارکنان، مشتریان و بخش فروش تشکیل می شود.
دبیرکل سندیکای صنعت بیمه ادامه داد: اگر بخواهیم صنعت بیمه را ماندگار کنیم باید از سرمایه های انسانی محافظت کنیم، و اگر بخواهیم یک شرکت بیمه ای موفق باشیم باید در حوزه ارائه خدمات به مشتریان موفق باشیم.

یونس مظلومی در آیین افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی، با بیان اینکه تبریز دومین شهر صنعتی کشور است و مردم آن از جنس کار و تلاش هستند، گفت: این کلانشهر قطعا شهر مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای است.
وی با اشاره به اینکه سرعت ارائه خدمات به مشتری یک اصل ضروری برای شرکت های بیمه است، افزود: یک شرکت بیمه ای اگر بخواهد رضایت مشتری را جلب کند، باید سرعت خدمات خود علی الخصوص پرداخت خسارت را بالا ببرد و حتی قبل از پرداخت حقوق کارکنان خود این امر مهم را عملی کند.
مدیرعامل بیمه تعاون ضمن اشاره به اهمیت نیروی انسانی در بیمه، گفت: شرکت های بیمه از دیگر صنایع بالاتر است، چراکه صنعت بیمه هزینه را پیش تر دریافت می کند و تعهد خدماتی را در آینده به مردم می دهد، که البته باید به بهترین نحو و موعد مقرر این خدمات را ارائه دهد.
مظلومی همچنین از حمایت های بیمه تعاون از ورزش قهرمانی خبرداد و گفت: بیمه تعاون حمایت خود را در حوزه ورزش از رشته کاراته شروع کرده است و هم اکنون با استخدام یکی از قهرمانان ملی این رشته ورزشی در بازی های لیگ کاراته کشور شرکت دارد.
وی با بیان اینکه حمایت از ورزش عمل به مسئولیت اجتماعی است و این حمایت در سطح ملی، مهمترین دستاورد غیرمادی بیمه تعاون است، افزود: این که ورزشکاران مورد حمایت ما در سطوح ملی مبارزه و مقام کسب می کنند، برای ما بسیار ارزشمند است.
وی اضافه کرد: هر شرکت و سازمانی باید خود را در معرض دید جامعه قرار دهد تا از این طریق، برند خود را شناسانده و تقویت کند، جامعه وقتی ببیند که یک بنگاه اقتصادی از ورزش حمایت می کند، گرایش بیشتری به شرکت پیدا خواهد کرد.
مظلومی گفت: شرکت های بیمه ای هیچگاه به دنبال نامتعارف خواندن بیمه شخص ثالث خودروهای گران قیمت نبوده اند، البته دیدگاه منفی به شرکت های بیمه این است که این شرکت ها پولساز هستند و باید خسارت های مختلف از این شرکت ها اخذ شود، که قطعا این نگاه درست نیست، ما هم به عنوان یک شرکت بیمه ای اولویت خود را روی پرداخت به موقع خسارت و ارائه خدمات به مشتریان معطوف کردیم.
وی در ادامه به افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون اشاره کرد و گفت: رئیس کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکای بیمه گران به دعوت بیمه تعاون برای افتتاح این ساختمان سفری دو روزه به تبریز داشتند و ۱۰ اسفند سال جاری رسما افتتاح می شود.