آخرین جلسه هیات مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار شد. به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛با حضور تمامی اعضای هیات‌مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران،آخرین جلسه هیات‌مدیره شرکت با موضوع بررسی و ارائه گزارش درباره اقدامات انجام گرفته و تداوم اجرای طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری شرکت طی سال […]

آخرین جلسه هیات مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛با حضور تمامی اعضای هیات‌مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران،آخرین جلسه هیات‌مدیره شرکت با موضوع بررسی و ارائه گزارش درباره اقدامات انجام گرفته و تداوم اجرای طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری شرکت طی سال جاری برگزار شد.
در این جلسه، مهندس مجتبی حمیدیان، مدیرعامل، گزارشی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۲ و همچنین چالش های پیش روی شرکت در سال آینده را ارایه کرد که مورد بررسی و همفکری قرار گرفت.
حمیدیان همچنین ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیئت مدیره گفت: حمایت ها و تلاش همگی اعضا در راستای پیشبرد اهداف توسعه ای و جذب سرمایه  و تامین مالی شرکت یکی از مهمترین دلایل موفقیت بوده است.
او ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر و با کمک همه اعضا هیئت مدیره بتوانیم شاهد به ثمر نشستن طرح های توسعه ای از جمله کارخانه آهن اسفنجی در سال های پیش رو باشیم.
در این جلسه همچنین ، اعضای هیات‌مدیره ضمن بیان نقطه نظرات خود درباره اقدامات انجام گرفته و اجرای طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری از عملکرد تیم مدیریتی شرکت تقدیر و تشکر کردند و نکاتی را برای بهبود وضعیت شرکت بیان کردند.
قابل ذکر است در این جلسه دستور جلساتی مرتبط با معاونت‌های بازرگانی،فنی،تولید،معدنی،مالی و منابع انسانی مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.