معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان از مهدی جمالوندی مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی به دلیل تامین مالی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند. به نقل از بانک مسکن – هیبنا، در این جلسه که به میزبانی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب […]

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان از مهدی جمالوندی مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی به دلیل تامین مالی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند.

به نقل از بانک مسکن – هیبنا، در این جلسه که به میزبانی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکیل شد، جبار علی ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر تعامل بیشتر بانکهای عامل برای پذیرش و پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و همچنین تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در روستاها وشهرهای استان تاکید کرد.

مهدی جمالوندی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بانک مسکن تنها بانک دولتی و تخصصی در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن است، گفت: پرداخت تسهیلات به صورت انفرادی، انبوه سازان، زلزله زدگان، مسکن مهر ، بافت فرسوده و بافت بهسازی شهر و روستا و طرح نهضت ملی مسکن بخشی از این فعالیت‌هاست.

جمالوندی افزود: در سال جاری بانک مسکن این استان توانسته برای هزار و ۴۳ پروژه در قالب هزار و ۲۸۳ واحد روستایی، تسهیلاتی بالغ بر دوهزار و ۴۶۹ میلیارد ریال پرداخت کند و به سهم خود نقش موثری در بهسازی و نوسازی مسکن روستایی استان بر جای بگذارد.