مهندسین با پرداخت حق بیمه ۱ میلیون تومانی، می‌توانند از پوشش‌های جانی و مالی متنوع بهره‌مند شوند و از هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی شرکت استفاده کنند. به مناسبت روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندسی، بیمه میهن افتخار دارد که جشنواره سراسری مهندسان میهن ساز را با اهدای هدیه نقدی ۵۰۰ هزار […]

مهندسین با پرداخت حق بیمه ۱ میلیون تومانی، می‌توانند از پوشش‌های جانی و مالی متنوع بهره‌مند شوند و از هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی شرکت استفاده کنند.

به مناسبت روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندسی، بیمه میهن افتخار دارد که جشنواره سراسری مهندسان میهن ساز را با اهدای هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی به مهندسین گرامی برگزار نماید. این جشنواره تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و شامل صدور بیمه نامه‌های مسئولیت مدنی حرفه‌ای برای مهندسان فعال در تمامی زمینه‌ها از جمله ساختمان، راه و شهرسازی، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع غذایی، معادن، کشاورزی و غیره می‌باشد.

با پرداخت حق بیمه به مبلغ ۱ میلیون تومان، مهندسین محترم می‌توانند از پوشش‌ها و تعهدات جانی و مالی بهره‌مند شوند. علاوه بر این، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به عنوان هدیه از طرف شرکت بیمه میهن به مهندسین ارجمند تعلق خواهد گرفت.

جهت دریافت بیمه نامه ،مراجعین محترم می توانند به شعب و یا نمایندگی های سراسر کشور بیمه میهن مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۸۷۷۹۴-۰۲۱ داخلی ۳۳۷ و یا ۳۴۱ تماس حاصل نمایید.