بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار رشد تولید؛ با رویکرد محیط زیست و حضور فعال فولاد خوزستان آغاز به کار کرد. به نقل از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با شعار رشد تولید؛ با رویکرد محیط زیست سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۲ با حضور سمیه رفیعی رییس فراکسیون […]

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار رشد تولید؛ با رویکرد محیط زیست و حضور فعال فولاد خوزستان آغاز به کار کرد.

به نقل از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با شعار رشد تولید؛ با رویکرد محیط زیست سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۲ با حضور سمیه رفیعی رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی، داریوش گل‌علی‌زاده رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست کشور و جمعی از مسئولان و مدیران شرکت‌های تولیدی در  مصلی امام خمینی (ره) تهران افتتاح شد.

معرفی آخرین دستاوردها و توانایی‌های ایجاد شده در صنایع مختلف برای حفظ محیط زیست، خلق فرصت‌ها و معرفی توانمندی‌های زیست محیطی ایران و ارائه راهکارهای اصولی و عملی برای جلوگیری از تخریب محیط زیست، اهداف نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

در این نمایشگاه که با حضور هشتاد کشور داخلی و خارجی در محل مصلی امام خمینی (ره،)، مواردی همچون ارائه قابلیت‌ها و فعالیت‌های خدماتی، فنی و مهندسی، فناوری، صنعتی و کشاورزی منطبق بر توسعه پایدار و سازگار با محیط زیست ایران به همراه آخرین دستاوردهای زیست‌محیطی شرکت‌های تولیدی ارائه خواهد شد.

شرکت فولاد خوزستان همواره در حفاظت از محیط زیست، توسعه فضای سبز و جلوگیری از انتشار آلایندگی پیشتاز بوده است. احداث بیش از پانصد هکتار فضای سبز در محیط داخلی و اطراف شرکت، احداث جنگل ۲۴ هکتاری، احداث پساب صنعتی، بازچرخانی فاضلاب شهری با هدف کاهش مصرف آب و جلوگیری از آلودگی محیط، اجرای دیوار توری در محوطه انباشت و برداشت برای اولین بار در کشور با هدف جلوگیری از انتشار غبار صنعتی، الزام پروژه‌ها به داشتن پیوست زیست‌محیطی، بهسازی محیط و به‌روزرسانی تجهیزات با هدف کاهش آلایندگی و بهره‌وری و نصب غبار‌گیر، مهم‌ترین اقدامات شرکت فولاد خوزستان در زمینه حفاظت از محیط زیست هستند.

گفتنی است، بیست و یکمین نمایشگاه محیط زیست از سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۲ به مدت چهار روز  برگزار می‌شود و شرکت فولاد خوزستان در غرفه B06 پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.