جامع خبر(جامع نیوز):بیمه پارسیان با هدف ایجاد امکان تحصیل برای دانش آموزان در مناطق محروم کشور، هشتمین مدرسه خود در روستای ثدین از توابع بخش باوی، شهرستان اهواز را افتتاح کرد. به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان، این شرکت درادامه فعالیت‌های خداپسندانه و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود و همچنین با هدف تسهیل […]

جامع خبر(جامع نیوز):بیمه پارسیان با هدف ایجاد امکان تحصیل برای دانش آموزان در مناطق محروم کشور، هشتمین مدرسه خود در روستای ثدین از توابع بخش باوی، شهرستان اهواز را افتتاح کرد.

به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان، این شرکت درادامه فعالیت‌های خداپسندانه و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود و همچنین با هدف تسهیل و بهبود وضعیت آموزشی برای دانش‌آموزان مناطق محروم، هشتمین مدرسه خود را در روستای ثدین، از توابع بخش باوی شهرستان اهواز، استان خوزستان افتتاح کرد.

این مدرسه با هدف تحصیل دانش‌آموزان مستعد و پرتلاش این منطقه احداث شده و شامل جدیدترین امکانات آموزشی و فضایی مناسب برای یادگیری است.

افتتاح این مدرسه نشان از تعهد بیمه پارسیان به توسعه پایدار و آینده‌سازی برای ایران دارد. این شرکت با فعالیت خیرخواهانه در حوزه آموزش و پرورش، به دنبال ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی برای همه دانش‌آموزان در سراسر کشور است.