سرپرست سازمان مدیریت میادین در آستانه ماه مبارک رمضان و سال نو بر آراستگی میادین و بازارها تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، مهدی بختیاری زاده سرپرست سازمان مدیریت میادین در بازدید ۳ ساعته از میدان میوه و تره بار «آزادگان» اظهار کرد: همه میادین و […]

سرپرست سازمان مدیریت میادین در آستانه ماه مبارک رمضان و سال نو بر آراستگی میادین و بازارها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، مهدی بختیاری زاده سرپرست سازمان مدیریت میادین در بازدید ۳ ساعته از میدان میوه و تره بار «آزادگان» اظهار کرد: همه میادین و بازارها باید در آستانه ماه مبارک رمضان باید آراسته و پاکیزه باشند.
وی با بیان اینکه اولویت اصلی میادین و بازارها خدمت رسانی مطلوب به مردم است تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم افتخار ماست و تلاش می‌کنیم تا رضایت شهروندان را کسب کنیم.
سرپرست سازمان مدیریت میادین تاکید کرد: باید مدیران میادین و بازارها به گونه ای عمل کنند تا همه مراجعان، از خدمات ما راضی باشند. 
بختیاری زاده بیان کرد: در راستای رفاه حال شهروندان، ناظران سازمان بر عملکرد میادین و بازارها نظارت دارند تا مراجعان ما با خیالی آسوده مایحتاج خود را خریداری کنند.