با وجود وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری در فنوج استان سیستان و بلوچستان، ترافیک شبکه در این منطقه زلزله‌زده روان و بدون اختلال است. در پی وقوع زمین‌لرزه‌ای با شدت ۵.۶ ریشتر در ساعت «۷ و ۵۰ دقیقه» صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در حوالی شهر فنوج استان سیستان و بلوچستان، آسیبی به شبکه اپراتور […]

با وجود وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری در فنوج استان سیستان و بلوچستان، ترافیک شبکه در این منطقه زلزله‌زده روان و بدون اختلال است.

در پی وقوع زمین‌لرزه‌ای با شدت ۵.۶ ریشتر در ساعت «۷ و ۵۰ دقیقه» صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در حوالی شهر فنوج استان سیستان و بلوچستان، آسیبی به شبکه اپراتور اول تلفن‌همراه کشور وارد نشده و هم‌اکنون بدون هیچ‌گونه قطعی و به شکل نرمال در حال سرویس‌دهی به تمامی مشترکان خود در این استان است.

بر اساس این گزارش، دقایقی پس از وقوع این زلزله که در عمق ۸۰ کیلومتری زمین گزارش شده است، کارشناسان فنی همراه اول ضمن بررسی وضعیت شبکه این اپراتور در مناطق زلزله‌زده از سرویس‌دهی مناسب شبکه اطمینان حاصل کردند.

همراه اول با توجه به شبکه گسترده خود در کشور، اعلام آمادگی کرده همچون گذشته، از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.