۱۴ اسفند ماه که به نام روز” ترویج فرهنگ قرض الحسنه” مزین شده، فرصتی است تا باری دیگر به رسالتی که برعهده ما گذاشته شده بیاندیشیم و مصمم تر درراستای این رسالت الهی گام برداریم. در تمام روزها، ماهها و سال هایی که گذشت هر روز اندیشه ای برای تحول در ارائه خدمات قرض الحسنه […]

۱۴ اسفند ماه که به نام روز” ترویج فرهنگ قرض الحسنه” مزین شده، فرصتی است تا باری دیگر به رسالتی که برعهده ما گذاشته شده بیاندیشیم و مصمم تر درراستای این رسالت الهی گام برداریم. در تمام روزها، ماهها و سال هایی که گذشت هر روز اندیشه ای برای تحول در ارائه خدمات قرض الحسنه ای در سر داشتیم و خوشبختانه در این مسیر موفقیت های بزرگی برای خانواده رسالت رقم خورده است.

بانکداری بدون شعبه را پیش نیاز تحقق اهداف بلندمان دانستیم و با تلاش همه همراهان برای تحقق قرض الحسنه ناب، مطابق با همه فتاوای جهان اسلام ، مهمترین اتفاق در حوزه قرض الحسنه یعنی “نظام پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد” در پاییز امسال عملیاتی گردید تا برگ زرین دیگری به تجارب و افتخارات این خانواده بزرگ درحوزه بانکداری و قرض الحسنه افزوده شود.

مفتخریم که در گام دوم انقلاب اسلامی، به عنوان عضوی از نهاد مردمی رسالت در بزرگترین زیست بوم اقتصاد اجتماعی مردمی کشور همراه با قریب ۱۰میلیون عضو و در کنار سایر همراهان عزیز اعم از راهبران اجتماعی، حامیان قرض الحسنه، کانون های همیاری اجتماعی ، هسته های کارآفرینی اجتماعی و رهیاران خدوم با لبیک به رهنمودهای مقام معظم رهبری، قرض الحسنه را به مثابه ابزاری برای توسعه عدالت اجتماعی و سبک بهتر کار و زندگی عموم مردم بویژه در شهرهای کوچک و روستاها معرفی نماییم.

در پایان ضمن گرامیداشت مجدد روز ترویج فرهنگ مقدس قرض الحسنه، آرزومندم که با عنایات حضرت حق تعالی وتلاش جمعی بتوانیم نقش شایسته ای در حوزه اقتصاد اجتماعی و نظام بانکی کشور، ایفا نماییم.