کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران، دهمین همایش سراسری گرامیداشت «روز فولکس واگن ایران» را به صورت همزمان در ۶ استان برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این همایش روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور انواع خودروهای تولید شده توسط شرکت فولکس واگن که […]

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران، دهمین همایش سراسری گرامیداشت «روز فولکس واگن ایران» را به صورت همزمان در ۶ استان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این همایش روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور انواع خودروهای تولید شده توسط شرکت فولکس واگن که به عنوان بزرگترین خودرو ساز آلمانی شناخته می شود، همچون سال گذشته به صورت همزمان در ۶ شهر کشور برگزار خواهد شد.

مرکز فرهنگی هنری برج آزادی در تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۲، باغ عفیف آباد در شهر شیراز از ساعت ۱۰ تا ۱۲، کاخ موزه چهل ستون اصفهان ساعت ۱۰ تا ۱۳، پیست اتومبیلرانی ارشاد در مشهد مقدس ساعت ۱۰ تا ۱۲، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشت از ساعت ۹ تا ۱۳ و نمایندگی مهدوی موتورز در تبریز ساعت ۱۰ تا ۱۲، پذیرای دوستداران و علاقه مندان به وسیله های نقلیه تاریخی و قدیمی به ویژه انواع محصولات فولکس واگن خواهند بود.

این همایش ها به صورت همزمان در ۶ مرکز استان با همکاری باشگاه فولکس واگن ایران و در تهران با همکاری شهرداری منطقه ۹ و مرکز فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می شود.

لازم به ذکر است که ۲۹ اردیبهشت در ایران به نام «روز فولکس واگن» نامگذاری شده است.

هموطنان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها و دوره های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir و صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۷۱۸۰۸۲-۰۲۱ تماس حاصل کنند.