محمد بن سلیم در جلسه برخط با محمد حسین صوفی: فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی همواره حامی و پشتیبان برنامه ها و اقدامات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است. به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، محمد حسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در ابتدای جلسه ای که روز شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت […]

محمد بن سلیم در جلسه برخط با محمد حسین صوفی: فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی همواره حامی و پشتیبان برنامه ها و اقدامات کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، محمد حسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در ابتدای جلسه ای که روز شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت بر خط برگزار شد، ضمن قدردانی از پیام تسلیت محمد بن سلیم رئیس فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) در پی شهادت رئیس جمهوری کشورمان و همراهان شهیدشان، از آمادگی ایران برای برگزاری کارگاه بین ‏المللی «آشنایی با کارنه دوپاساژ الکترونیکی و کنوانسیون ‏های حمل و نقل جهانی»، خبر داد.

او اضافه کرد: این کارگاه ویژه مدیران و کارشناسان امور گمرکی و اتومبیلرانی عضو فیا و  سازمان ملل متحد برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در کنار آشنایی با کارنه دوپاساژ الکترونیکی و کنوانسیون‏ های حمل و نقل جهانی، از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری ایران بازدید کرده و با زیبایی ها و ظرفیت های بی شمار کشور کهن ایران آشنا خواهند شد.

بن سلیم نیز حمایت و پشتیبانی خود و تمامی بخش های فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (فیا) از این اقدام و تمامی فعالیت های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران را اعلام کرد و گفت: کانون ایران در هر شرایطی حمایت FIA را خواهد داشت و اقدامات لازم برای برگزاری هرچه بهتر کارگاه بین ‏المللی «آشنایی با کارنه دوپاساژ الکترونیکی و کنوانسیون‏ های حمل و نقل جهانی»، نیز انجام خواهد شد.

او در ادامه از محمد حسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای عضویت در گروه جدید منای موبیلیتی که اعضای آن را کلوپ های موبیلیتی کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا تشکیل می دهند، دعوت کرد.