سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تقسيم 38تومان سود نقدي براي هر سهم بانک پارسيان در مجمع عمومي عادي سالانه بانک پارسيان تصويب شد:

تقسيم 38تومان سود نقدي براي هر سهم بانک پارسيان

تقسيم 38تومان سود نقدي براي هر سهم بانک پارسيان

جامع نيوز:در مجمع عمومي فوق العاده بانک پارسيان که با حضور اکثريت سهامداران صبح روز دوشنبه 30 بهمن ماه 1391 در سالن اجتماعات مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزارشد، علاوه بر معرفي هفت عضو حقوقي هيات مديره به مدت 2 سال،تقسيم 38تومان سود نقدي براي هر سهم بانک پارسيان به تصويب اين مجمع رسيد.

به گزارش جامع نيوز:مديرعامل بانک پارسيان گفت:با توجه به کاهش 7درصدي شاخص صنعت بانکداري طي يک سال اخير، بانک پارسيان رشد يک و نيم درصدي داشته و با اهتمام مديران و کارکنان، توانسته است روند روبه رشدي را طي کند.
علي سليماني شايسته ضمن اظهار اين مطلب در مجمع عمومي فوق العاده بانک پارسيان که براي انتخاب اعضاي هيات مديره برگزار شد تصريح كرد: تلاش بانک بر اين بوده و هست که در شرايط ويژه کشور و نيز مدنظر قرار دادن تحريم ها و اوضاع بين المللي، حافظ منافع سپرده گذاران، سهامداران و ذي نفعان باشد.سليماني گزارش مستدل و مبسوطي از عملکرد بانک در سال 90 را ارايه و به افتخارات بانک پارسيان در سال 90 اشاره کرد و گفت: دريافت تنديس بانک برتر در حوزه بانکداري الکترونيک ، دريافت تنديس زرين دوسالانه جوايز فناوري ايران(ITA) ، بانک سال جمهوري اسلامي ايران به انتخاب نشريه بين المللي Banker ،کسب مقام بهترين مؤسسه مالي اسلامي در جمهوري اسلامي ايران از سوي موسسه بين المللي Asset و احراز مقام سود آورترين بانک خصوصي کشور در رتبه بندي IMI100 از افتخاراتي است که بانک پارسيان به همت کارکنان و اعتماد شما سهامداران و مشتريان محترم موفق به کسب آن شد.
در اين مجمع ميزان و نحوه تقسيم سود عملكرد سال 1390 مورد بحث و بررسي قرار گرفت و پيشنهاد هيات مديره، مبني بر تقسيم 380 ريال سود به ازاي هر سهم با سرمايه 13 هزار و200 ميليارد ريال به تصويب رسيد و مقرر گرديد نحوه و برنامه زمانبندي پرداخت با عنايت به برنامه افزايش سرمايه ، توسط هيات مديره تعيين گردد.
تصويب صورت هاي مالي سال 1390،انتخاب موسسه حسابرسي« دش و همکاران» به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانوني ،انتخاب روزنامه هاي دنياي اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه هاي رسمي بانک پارسيان در سال 91 و تعيين ميزان پاداش و حق حضور اعضاي هيات مديره بانک،از ديگر مصوبات مجمع بانک پارسيان بود.
در مجمع عمومي عادي سالانه بانک پارسيان شرکت هاي گروه مالي پارسيان با حضوري فعال به ارائه خدمات مدرن خود پرداختند و شرکت بيمه امين پارسيان با مشارکت بانک براي سهامدارن حاضر در مجمع، بيمه نامه عمر صادر و به ايشان اهدا کرد.
در مجمع عمومي فوق العاده بانک پارسيان که با حضور اکثريت سهامداران صبح روز دوشنبه 30 بهمن ماه 1391 در سالن اجتماعات مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزارشد، 7عضو حقوقي هيات مديره به مدت 2 سال برگزيده شدند.
در اين مجمع که با حضور 85 درصد سهامداران برگزار شد، 7عضو هيات مديره به نمايندگي از اشخاص حقوقي انتخاب شدند. اين شرکت ها شامل سرمايه گذاري تدبير، موسسه رفاه تامين آتيه اميد،شرکت سرمايه گستر دورانديش، مهرآفرينان دوران، نگار نصرسهم، خدمات بيمه اي ايران خودرو و طراحي و مهندسي و تامين قطعات خودرو قشم هستند.
در جلسه پرسش و پاسخ اين مجمع، مديرعامل بانک پارسيان در پاسخگويي به پرسش هاي شرکت کنندگان، سياست بانک را برگرفته از سياست هاي مالي و پولي نظام اقتصادي کشور و بانک مرکزي جمهوري اسلامي دانست و گفت: نهادهاي نظارتي و قانوني بر تمام فرايندها و فعاليت هاي ما نظارت دارند و مختصات و مشخصات قانوني مبتني بر اعداد و ارقام مالي بانک علاوه بر چاپ و انتشار گزارش هاي مالي سالانه و دوره اي هر روز در بورس ارايه مي شود.
هر چند متاسفانه هراز گاهي برخي تلاش دارند با ترويج شايعه، روند حرکتي بانک را به عنوان بانکي پيشرو تحت تاثير قرار دهند،؛ ولي ما بدون توجه به شايعات بي اساس، ماموريت هاي محوله مان را به عنوان امين سپرده گذاران و سهامداران محترم انجام مي دهيم.
وي در پايان سخنان خود از حمايت و شفاف سازي وزير محترم اقتصاد و دارايي و رييس شوراي عالي مبارزه با پولشويي مبني بر تکذيب مطالب بي اساس برخي رسانه ها که اخيراً پيرامون بانک پارسيان مطرح کرده بودند تشکر و قدرداني کرد.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۹:۵۲ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تقسيم 38تومان سود نقدي براي هر سهم بانک پارسيان بسته هستند
  • 244 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.