شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۹

ازسوی انجمن مدیریت فرانسه

بانک صادرات ایران نامزد دریافت جایزه جهانی کیفیت و برند تجاری(Global Quality Award) شد

جامع نيوز:انجمن مديريت فرانسه، بانک صادرات ايران را نامزد دريافت بيست و سومين دوره جايزه کيفيت و برند تجاري (Global Quality Award) اعلام نمود.

به گزارش جامع نيوز، اين مهم براساس دستاوردهاي برجسته اين بانک در ارتقاي سطح تعالي سازماني، افزايش رضايتمندي مشتريان، نوآوري در خدمات و بکارگيري اثربخش فناوري اطلاعات حاصل گرديده است.

شايان ذکر است انجمن مديريت فرانسه بطور سالانه، جايزه جهاني کيفيت و برند تجاري (Global Quality Award) را به عنوان يکي از جايزه‌هاي معتبر جهاني با رويکرد نظر مجموعه‌اي از خبرگان مديريت برگزار مي‌نمايد و به شرکت­هايي که داراي برند معتبر بوده و در زمينه کيفيت، موفقيت­هاي برجسته‌اي کسب کرده باشند جايزه و تنديس بين المللي مرتبط اعطا مي‌نمايد.

از جمله بانکهاي پيشرو که تاکنون در بخش بانکداري توسط انجمن مذکور جايزه جهاني دريافت نموده‌اند مي‌توان به بانک لويدز لندن، دويچه بانک آلمان، BNP فرانسه و ING Group هلند اشاره نمود.

گفتني است مراسم اهداي جايزه در روزهاي 26 و 27 آبان ماه 1392 در شهر ژنو کشور سوئيس برگزار مي‌گردد و در آن مقالات اساتيد علم مديريت، انتقال روش­ها و تجربيات برندگان جايزه جهاني برند در زمينه مديريت برند و بحثهاي آزاد با محوريت کيفيت، مديريت برند، مديريت فن‌آوري، مديريت تغيير در ارتباط با مشتريان و مديريت نخبگان ارائه خواهد شد.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات ایران نامزد دریافت جایزه جهانی کیفیت و برند تجاری(Global Quality Award) شد بسته هستند
  • 480 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.