سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

فرصت ارسال مقالات، ایده ها و گزارش تولیدات برای کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال تمدید شد

به گزارش جامع نيوز، بخش «پژوهش – فناوری و ايده» امسال برای اولین بار در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (CITaDiM) و بخش جنبی دانش آموزی( S-CITaDiM ) برگزار می گردد.

کنفرانس بین المللی در چهار بخش مقالات علمی پژوهشی (همراه با یافته جدید علمی)، مقالات علمی ترویجی (مقالات آموزشي، مروری و خلاصه پایان نامه ها)، ایده‌ها (ایده ها و نوآوری ها جهت ثبت در مرکز رسانه های دیجیتال) و گزارش فنی تولید (ویژه برنامه نویسان و طراحان سایت و تولید کنندگان نرم افزار ها) است. همچنين كنفرانس دانش‌آموزی شامل سه بخش مقالات دانش آموزی، گزارش فنی تولیدات دانش آموزی و ایده‌های دانش آموزی است كه با كمك معلمين راهنما و ساير علاقمندان شركت خواهند كرد.

گزارشات فنی و مقالات در کتابهای ویژه کنفرانس به چاپ خواهند رسید اما ایده های جدید به دلیل محرمانگی، پس از داوری و ارایه گواهی در مرکز رسانه های دیجیتال ثبت خواهند شد اما به صورت عمومی منتشر نمی شوند.

بهرام صادقي بي غم دبير علمي كنفرانس نیز در خصوص موضوعات مرتبط با كنفرانس گفت: علاوه بر موضوعات كامپيوتري كه شامل تمام موارد مرتبط با كامپيوتر است، اين كنفرانس به مواردي كه در دنياي ديجيتال با عنوان محتوا ارايه مي شود نيز مي پردازد.

وی افزود: از جمله اين موضوعات علمی مي توان به جرايم رايانه اي،‌ پزشكي و سلامت الكترونيكي، آموزش و يادگيري الكترونيكي، حفاظت از كودكان در فضاي ديجيتال، روانشناسي و علوم انساني مرتبط با زندگي دوم در فضاهاي الكترونيكي و شبكه هاي اجتماعي، کسب و کار در محیط دیجیتال اشاره كرد.

ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه و جشنواره رسانه‌های دیجیتال از طریق سایت login.Saramad.ir انجام می‌شود. همچنین برای شرکت در بخش کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، تمام اطلاعات مورد نياز در سايت كنفرانس به آدرس www.citadim.org قرار دارد که علاقمندان می توانند در هر کدام از هفت بخش این دو کنفرانس شرکت کنند.

دبير علمي كنفرانس افزود: با توجه به زمان مورد نیاز برای داوری مقالات علمی پژوهشی، علاقمندان حداکثر تا دهم شهریور ماه، نسبت به ارسال مقالات و یا ایده های خود اقدام کنند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲:۲۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای فرصت ارسال مقالات، ایده ها و گزارش تولیدات برای کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال تمدید شد بسته هستند
  • 372 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.