یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

طي مراسمي با حضور مديرعامل و جمعي از معاونان؛

سايت پشتيبان بانك سينا رسماً افتتاح شد

جامع نيوز:سايت پشتيبان اطلاعات و عمليات الكترونيك بانك سينا طي مراسمي رسماً در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش جامع نيوزاين سايت كه با حضور دكتر عبدالناصر همتي مديرعامل بانك سينا و جمعي از معاونان، مديران، مشاوران، طراحان، پيمانكاران و كارشناسان حوزه انفورماتيك اين بانك به بهره برداري رسيد، طي 4 سال با هدف ايجاد اطمينان و استمرار فعاليت هاي بانكداري الكترونيك بانك سينا و پس از چندين مرحله آزمايش و مانور سرد و گرم در مدار فعاليت هاي بانكداري الكترونيك بانك سينا قرار گرفت.
در مراسم افتتاحيه، دكتر عبدالناصر همتي ضمن سخناني با تشكر از همه همكارانش كه عمليات احداث اين سايت را به پايان رساندند، اعلام كرد: با وجود اين سايت، خدمات نوين و الكترونيك بانك سينا در هيچ شرايطي قطع نخواهد شد و حتي در زمان بروز حوادث غير مترقبه مي توان عمليات بانكي در همه اشكال خود را با اتكاي به اين سايت انجام داد.
دكتر همتي افزود: با پيشرفت خدمات بانكداري الكترونيك بانك سينا به خصوص اينترنت بانك، همبانك سينا، همراه بانك، سيناسل، تلفنبانك و نظاير آن، ضرورت وجود اين پايگاه در متن خدمات و تأسيسات زير ساخت الكترونيك كشور، ضروري تشخيص داده شد و اينك بانك سينا قادر است خدمات جامع خود را در اختيار بانك هاي ديگري كه از داشتن چنين امكاناتي بي بهره اند قرار دهد.
وي گفت: بانك سينا از آغاز فعاليت خود به رشد بي برنامه و توسل به برنامه هاي جاه طلبانه اعتقاد نداشته و معتقد به برداشتن گام هاي مطمئن، ماندگار و تأمين كننده نياز مشتريان و كشور بوده است.
دكتر همتي از مهندس پشم چي معاون فناوري اطلاعات و شبكه ارتباطات بانك سينا و همكارانش مهندس دلگشاد، مهندس هادي، مهندس خاكو و شركت هاي مشاور و پيمانكار از جمله شركت توسن كه طي 4 سال گذشته در يك اقدام هماهنگ چنين طرحي را به نتيجه رساندند، سپاسگزاري كرد.
در اين مراسم دكتر فاطمي مديرعامل شركت توسن و گروهي از همكاران وي نيز حضور داشتند.
گفتني است: پروژه ساخت و بهره برداري از سايت پشتيبان بانك سينا از ارديبهشت ماه 1388 آغاز شد كه با تلاش پي گير و مسئولانه كاركنان بانك عليرغم وجود برخي موانع و مشكلات اجرايي اعم از تأثيرات تحريم هاي سياسي به تأمين تجهيزات پيشرفته و پيچيدگي هاي فني به سرانجام رسيد و اين بانك جزو معدود بانك هاي دارنده سايت پشتيبان در كشور است.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۲:۵۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سايت پشتيبان بانك سينا رسماً افتتاح شد بسته هستند
  • 372 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.