شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

بر اساس راي هيأت داوران

همراه اول به عنوان شركت برتر بورسي انتخاب شد

جامع نيوز:در اولين همايش ملي «جايگاه بورس در اقتصاد كشور»، از همراه اول به عنوان تنها شركت برتر صنعت ارتباطات كشور تقدير شد.
به گزارش جامع نيوز، در اولين همايش ملي «جايگاه بورس در اقتصاد كشور» كه عصر روز دوشنبه با حضور مسؤولان و مديران وزارت اقتصاد و دارايي، بانك مركزي و فعالان بازار سرمايه، در مركز همايش¬هاي بين¬المللي صداوسيما برگزار شد، از همراه اول به عنوان تنها شركت برتر بورسي حوزه ارتباطات كشور تقدير شد.
در اين مراسم پس از سخنراني تعدادي از مديران و صاحبنظران، از شركت¬هاي برتر بورس و اقتصاد كشور تقدير بعمل آمد؛ كه بر اساس رآي هيأت داوران همايش، همراه¬اول شركت برتر بورسي كشور معرفي شد و به عنوان تنها شركت صنعت ارتباطات كشور لوح و تنديس ويژه همايش را دريافت كرد.
در بخشي از متن اين لوح تقدير خطاب به مديرعامل همراه¬اول آمده است: «… بر اساس رأي هيأت داوران همايش، بدينوسيله از دستاوردها و توفيقات علمي و عملي مجموعه تحت مديريت جنابعالي تقدير مي¬شود».
جايگاه بورس در دولت تدبير و اميد، بررسي روش¬هاي علمي و عملي حمايت از سرمايه گذاران بورس، رويكرد و راهكارهاي نوين مديريتي با توجه به اقتصاد مقاومتي در جهت تقويت و گسترش بنگاههاي فعال اقتصادي، بررسي چالش¬ها و چشم اندازهاي سرمايه ¬هاي سرگردان در بورس از جمله اهداف اين همايش بود.
گفتني است همراه اول از سال 89 وارد فرابورس و از مردادماه امسال نيز نماد آن بصورت رسمي در بورس بازگشايي شده است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای همراه اول به عنوان شركت برتر بورسي انتخاب شد بسته هستند
  • 378 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.