چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

دکتر فرحی در نشست با استاندار کرمان:

پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

جامع خبر(جامع نیوز):دکتر فرحی در نشست با استاندار کرمان گفت: پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است و برای تحقق این امر نیاز به توجه ویژه به آموزش داریم.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: فرحی با اعلام اینکه ۷ هزار باجه روستائی پست بانک در سطح کشور فعال است گفت: پست بانک یک بانک دولتی است و دو ماموریت ایجاد زمینه دسترسی تمام مردم به خدمات بانکی در نقاط روستائی و تامین مالی خرد را برعهده دارد.
فرحی با اشاره به شناسایی روستاهای محوری برای استقرار باجه های پست بانک و توسعه خدمات این بانک ادامه داد: دسترسی واقعی مردم به خدمات بانکی را ایجاد کرده ایم.
وی عنوان کرد: پست بانک روز به روز موثرتر در حوزه تامین مالی های خرد ورود می یابد و عامل انحصاری صندوق توسعه ملی در طرح روستائی و تامین مالی خرد هستیم. مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه پست بانک در حوزه های پتروشیمی، آب، نیروگاهی و …. ورود کرده است
گفت: ۴۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی، منابع دریافت کرده و تخصیص پیدا کرده است و برای ورود به طرح های بزرگ استان آماده هستیم.
مسعود الهامی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان هم در این نشست گفت: پست بانک به روز ترین خدمات الکترونیک را در حوزه روستایی ارائه می کند.
الهامی افزود: به سختی توانسته ایم از فرصت های جدید اشتغال زایی استفاده کنیم که بهترین آن فناوری اطلاعات و استفاده از نخبگان برای توسعه است و در این رابطه بالغ بر ۱۰۰ طرح را جذب کرده ایم و ۷۰ طرح در کمیته تخصصی تائید و به بانک ها معرفی شده اند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.