جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۹

کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین نمایشگاه ساختمان رونمایی شد

جامع خبر(جامع نیوز):کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته و بروز ترین خط تولید حوزه ساختمان خاورمیانه در شرایط نابسامان کرونا و تبعات نامناسب اقتصادی در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت گروه علمی صنعتی پانل مهدی با حضور مسئولان و کارشناسان رونمایی شد

به گزارش جامع خبر ؛ حمید رضا بنی کریم ، مدیر عامل شرکت پانل مهدی اعلام کرد : این گروه تولیدی صنعتی ، با بیش از ۵۰ سال سابقه درخشان ، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به جهش تولید و اعتلای کالای ایرانی با استفاده از مواد اولیه ۱۰۰ درصد ایرانی و بدون نیاز به واردات ، محصولات پیش ساخته را در سطح کیفیت جهانی تولید و عرضه و امسال با تمام محدودیت های بیماری کرونا و تحریم ها ، ظرفیت تولیدات خود را ۴۰۰٪ افزایش داده است.

حمید رضا بنی کریم گفت: هلدینگ پانل مهدی با کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته اعم از انواع ساندویچ پانل pu. Xps. Eps. Rw. ، انواع کانکس ، ساختمان پیش ساخته و انواع سردخانه های وابت و متحرک با حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان درصدد است تا در سال جاری بیش از 1000 نفر را بصورت مستقیم و غیر مستقیم با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی به همکاری دعوت و استفاده نماید.

وی اظهار داشت : سهم فروش از بازار داخل 25 درصداست و دراین مجموعه از تولیدکنندگان داخلی استفاده می شود و تحریم‌ها هیچگونه تاثیری بر میزان تولیدات نداشته است. محصول ما برای ساختمان سازی ساخته و استفاده می شود و بومی است. وابستگی مجموعه به واردات صفر است.

مدیرعامل گروه صنعتی پانل مهدی سپس به موضوع صادرات محصولات تولیدی پرداخت و تصریح کرد: 30 درصد از فروش ما صادراتی است. گروه صنعتی پانل مهدی به کشورهای پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان و جیبوتی صادرات داشته است و قرار است در سال‌های آینده به کشورهای شمال آفریقا و اروپا هم صادرات داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با معرفی آخرین دستاورد های صنعت ساختمان از تاریخ پنجشنبه 20 شهریور سال جاری شروع شده و تا فردا یکشنبه 23 میزبان بازدیدکنندگان است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین نمایشگاه ساختمان رونمایی شد بسته هستند
  • 21 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.