شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری ۱۱برنامه ویژه توسط شهرداری منطقه ۱۷درهفته دفاع مقدس

جامع خبر(جامع نیوز):سعید مرادی مسئول امور ایثارگران شهرداری منطقه 17 به برگزاری 11 مراسم مختلف برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: منطقه 17 با توجه به دارا بودن بیشترین شهید در دوران دفاع مقدس دارالشهدا نامیده شده و در این راستا باید اهتمام ویژه ای برای تکریم شهدا و خانواده های آنها به کار بست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17 ، سعید مرادی مسئول امور ایثارگران شهرداری منطقه 17 با تاکید بر اینکه تکریم خانواده شهدای دفاع مقدس در برنامه هفتگی شهرداری منطقه 17 قرار دارد از ادامه این روند در هفته دفاع مقدس خبرداد و گفت: 11 برنامه مختلف برای هفته دفاع مقدس در نظرگرفته شده تا بخشی از فداکاری های دلاوران عرصه جنگ یادآوری و گرامی داشته شود.
وی به برخی از برنامه های این هفته اشاره کرد و افزود: تکریم خانواده شهدا وتجلیل از فرزندان شاهد ،تجلیل از ایثارگران شاغل در منطقه 17 و همچنین رزمندگان ، غبارروبی مزار شهدای گمنام وترمیم مزار شهدای منطقه در بهشت زهرا از جمله برنامه های این هفته است.
مرادی از انجام برخی از فعالیت های فرهنگی در این هفته خبر داد و خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه عکس، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری به صورت مجازی و انتشار خاطرات شهدا در فضای مجازی از جمله برنامه هایی است که برای هفته دفاع مقدس در نظر گرفته ایم.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری ۱۱برنامه ویژه توسط شهرداری منطقه ۱۷درهفته دفاع مقدس بسته هستند
  • 8 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.